PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684356}

Dracula: Historia nieznana

Dracula Untold
6,4 99 832
oceny
6,4 10 1 99832
3,5 6
ocen krytyków
Dracula: Historia nieznana
powrót do forum filmu Dracula: Historia nieznana

Najlepszy film o Wampirach!

użytkownik usunięty

W porównaniu do Zmierzchu i Akademii Wampirów ten film jest zaje***ty! Nie wiem jak wy ale dla mnie 10/10. Za dużo osób przyczepia się do komediowych wampirów (takie filmy to kpina!) Kocham film Dracula Historia Nieznana!

No to chyba mało co filmów widziałaś,tutaj Drakula był bardziej superbohaterem niż prawdziwym wampirem ;P.

użytkownik usunięty
Adorianu

Gdybyś wiedziała to co ja... Jestem w 100% fanką wampirów i widziałam mnóstwo o nich filmów a film Dracula Historia Nieznana to jeden z niewielu dotąd stworzonych filmów o nim i całej społeczności wampirów który Go i ICH nie obraża!!!!!!!! Uwierz mi bo ja mam zawsze rację a poza tym wampiry mogą istnieć a my o ich istnieniu nie mamy pojęcia...

Wiedział* to po pierwsze.Po drugie ten film to blockbuster w dodatku którym mamy wampira Drakulę przedstawionego jako superbohatera a nie klasycznego wampira.Na arcydzieło czyli 10/10 film nie zasługuje,bo nawet jak na blockbuster jest średni.
Idż sobie obejrz lepiej Wywiad z wampirem czy Drakulę z 1992 roku ze świetną rolą Oldmana,to są filmy o wampirach.



" bo ja mam zawsze rację a poza tym wampiry mogą istnieć a my o ich istnieniu nie mamy pojęcia..."

HAHAHAH śmiechłem,albo jesteś dzieckiem(gimbem) albo trollem.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Czyli jednak troll :D

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Haha dobre :D

użytkownik usunięty
Adorianu

Czyli jednak głupi 2 latek...

Tyle że to ty tutaj pokazujesz kto jest idiotą,niby co miałoby mnie nim czynić? to że Cie wyśmiałem że uważasz że nigdy się nie mylisz i masz zawsze rację? czy może to że wyśmiałem twój komentarz w którym sugerujesz że wampiry mogą istnieć takie coś właśnie głupi dzieciak by napisał :D hipokrytko.

Jak nie troll to w takim razie to drugie co pisałem,czyli gimb,twój styl pisania zdradza że mam do czynienia z dziewczynką z gimnazjum albo może nawet z podstawówki xD jak nie,to jeszcze bardziej współczuje.

użytkownik usunięty
Adorianu

Dobrze , a ja mam do czynienia z kimś kto nie ma mózgu. Poza tym teraz będę chodziła do 2 liceum. Jestem bardziej dojrzała od ciebie bo dojrzała osoba by dalej nie pisała i się nie kłóciła dlatego dalej nie będę pisać i cię wyśmiewać (ale i tak jesteś głupi i masz po 6 lat :P).

2 liceum? czyli współczuje :D

Ty jesteś głupia i rozpieszczona skoro uważasz że zawsze masz rację i że wierzysz w fikcyjne potwory xD.No i komentarz w moją stronę życzący mi śmierci również baardzo "dojrzały".
Cały czas swoimi wypowiedziami to ty pokazujesz wiek 6 lat,,może tyle nie masz,może nie jesteś też gimbem,ale gimb to też stan umysłu.

ocenił(a) film na 4
Adorianu

Fajnie się was czyta :D
Ale nie kłóć się ona jest dojrzała i ma rację, w końcu już do liceum idzie...

Dealric

Przestałem się sprzeczać bo jeszcze kiedyś zmieni się w wampira i mnie dorwie jakoś :(

ocenił(a) film na 4
Adorianu

Mam wrażenie, że jakby wampiry istniały to by prowadziły lepszą selekcję.

Adorianu

Już dawno się tak nie uśmiałem :D

Dealric

haha,bez kitu,też się zaczytałam...

Adorianu

Ponoć masz po 6 lat... Jesteś w kawałkach, czy jak? Ona ma chyba coś koło 3x6. To chyba według jakiegoś kalendarza wampirów. O nie! Czy istnienie takiego kalendarza nie dowodzi, że one na prawdę istnieją!?

ocenił(a) film na 8

"Uwierz mi bo ja mam zawsze rację" ten fragment świadczy o Tobie niestety bardzo bardzo źle.
Widziałam sporo filmów o wampirach , i owszem ten film jest dobry, ale zdecydowanie nie najlepszy.

Na przyszłość, jeśli chcesz prowadzić sensowną i merytoryczną dyskusję to zalecam wyzbycia się tego jakże dziecinnego zachowania, bo przez nie ludzie nigdy nie będą Cię traktować poważnie, a tego chyba nie chcesz. Chyba lepiej móc z kimś zamienić ciekawe spostrzeżenia w pozytywnej atmosferze miast się wykłócać czyja racja jest "mojsza" i być traktowanym co najmniej pobłażliwie.

użytkownik usunięty

Jesteś jeszcze dzieckiem i dlatego w polemikę wchodzić nie będę. Zamiast tego podam kilka naprawdę dobrych filmów o wampirach. Do pozycji z tej listy podejdź nie wcześniej niż za jakieś 3-5 lat. Teraz ich nie docenisz, mogą cię przerosnąć.

Nosferatu - symfonia grozy (1922)
http://www.filmweb.pl/film/Nosferatu+-+symfonia+grozy-1922-30700

Waleria i tydzień cudów (1970)
http://www.filmweb.pl/film/Waleria+i+tydzie%C5%84+cud%C3%B3w-1970-106306

Nosferatu wampir (1979)
http://www.filmweb.pl/film/Nosferatu+wampir-1979-8199

Martin (1977)
http://www.filmweb.pl/film/Martin-1977-37642

Straceni chłopcy (1987)
http://www.filmweb.pl/film/Straceni+ch%C5%82opcy-1987-11918

Polecam też "Pozwól mi wejść" (2008) - wersję szwedzką, nie amerykańską.

http://www.filmweb.pl/film/Pozw%C3%B3l+mi+wej%C5%9B%C4%87-2008-464544

ocenił(a) film na 7
Adorianu

Potwierdza. Film nie jest zły, ale o wampirach znam lepsze

ocenił(a) film na 4

przepraszam.... wywiad z wampirem? on chyba wygrywa wampiryczną kategorię

ocenił(a) film na 7
Nefertete

Dokładnie. Albo Dracula z `92

No jaja se chyba robisz.

ocenił(a) film na 7
vermes

Dokładnie

ocenił(a) film na 10

Najlepszy film dla ciebie oczywiście każdy ma inny gust filmowy innym podobają się mroczne historie typu Nosferatu czy Drakula(1992r) do 20 minuty filmu a innym melodramaty typu Zmierz czy Drakula(1992r) po 20 minutach filmu ;) każdy znajdzie coś dla siebie.

ocenił(a) film na 4

A Wywiad z wampirem jest Ci znany?

Zmierzch miał KOMPLETNIE inną tematykę. Nie można porównywać tych filmów do siebie.

ocenił(a) film na 7
ewacasandra

Tak jest

Film dobry nie powiem :) ale lepszy jest Dracula z Gary Oldmanem , Keanu Reeves i Winona Ryder

ocenił(a) film na 7
a_szczerkowski

DOKŁADNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 5

Film jest słaby, wszystko opiera się tylko na efektach specjalnych, tanich scenach batalistycznych i oklepanym poświęceniu się w imię rodziny. Nie ma żadnych wyjaśnień kim jest wampir mieszkający w górach, skąd Vlad pochodzi i dlaczego jako wampir posiada takie ,a nie inne umiejętności, dlaczego słońce i srebro są dlań śmiertelne. Itd. Słaby film fantasy. A ty masz z jakieś 10-13 lat i nie masz pojęcia o filmach i kinematografii.

ocenił(a) film na 5
simoonthph

''Nie ma żadnych wyjaśnień kim jest wampir mieszkający w górach...''

Widać, że bardzo uważnie oglądasz filmy, hehe :)

Pozdroo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones