PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98275}

Dracula III: Dziedzictwo

Dracula III: Legacy
4,5 2 208
ocen
4,5 10 1 2208
Dracula III: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Dracula III: Dziedzictwo

Moim zdaniem Dziedzictwo nie jest takie wcale lepsze od Odrodzenia .Też mamy tutaj
niedopracowanie materiału i jakieś głupie wstawki .Co tutaj mamy to w ogóle innego
Draculę w 2 był młody teraz o wiele starszy .Czyżby przez wędrówkę byłego księdza i jego
towarzysza tak się zestarzał od razu ?.Co dalej mamy to głupie ukazanie wampirów jakieś
na szczudłach wampiry co 1 raz się z tym spotkałem w filmie ;).Zresztą film jest taki sobie
akcja pod koniec taka sama dobra jak w 2 części było . Ogólnie może początek jakiś tam
jest lekko zabawny i ciekawy .Dalej mamy jakieś niepotrzebne wstawki które nie pasują do
filmu o wampirach .Niektóre akcje aż przyprawiają o uśmiech politowania .Ogólnie to film
się jako tako trzyma kupy ale już takie rzeczy jak anteny tv u Wampira i jakieś telewizory jak w
studiu filmowym to lekka przesada ;).Albo ten koleś co chciał powrócić po swoją narzeczoną
na co on liczył że odzyska ją chociaż jest wampirem ?.Ogólnie to taka walka jaka była z tym
starym dziadygą to głupota aż nie wiem co powiedzieć o końcu .Tak więc dwójka była
ukazaniem słabości wampira Draculi a tutaj to nie wiem sam tak jakoś łatwo poszło to
zabicie jego .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones