PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648062}
7,6 2 195
ocen
7,6 10 1 2195

Dragon Ball: Episode of Bardock
powrót do forum filmu Dragon Ball: Episode of Bardock

Serial super tylko szkoda, że już go nie produkują! No i durni Japończycy znowu musieli pozmieniać, bo na początku jak się zaczyna film to Freezer, mówi że postanowił zliwidować Saiyan dlatego, że słyszał legende o Super Saiyanie. A wcześniej wogóle tego nie mówił, i wogóle na zewnątrz statku był Dodoria i Zarbon. A w kinowej wersji o Bardocku.Dodoria z Zarbonem byli w środku statku i znowu musieli pozmieniać, żeby coś nowego było, ale to jest żałosne bo wtedy kupy się to nie trzyma ten cały serial!

seiya1989

dokładnie, jeszcze Płanetę Vegeta należała wcześniej do rasy Tsuful, a tu dali rasę Pokemonów.

ocenił(a) film na 7
xMrBushido

może i pokemony, ale to do niech należała planeta nim Tsfulule ją podbili. :P

ocenił(a) film na 7
seiya1989

nie chcieli spoilera robić, że songo bedzie super saiyanem...

ocenił(a) film na 9
seiya1989

Zauwżcie że każdy długi film o dragon ballu np. o Coolerze czy Brolym nie jest tak do końca wpleciony w serial Dragon Ball Z i taki był własnie zamiar, miedzy innymi dlatego Zarbon i Dodoria są na zewnątrz statku

seiya1989

Małe różnice między filmami, a serialem mnie nie drażnią, ale ten film i tak najmniej mi się podobał :(.
Pomysł super, ale wykonanie już nie to. Muzyka inna niż w poprzednich filmach no i przede wszystkim za mało walki.

użytkownik usunięty
Popow85x2

Jego zamysł był bez sensu Lord Chilled na łożu śmierci miał przekazać informacje by zlikwidować rasę sayan. A prawda była inna bo Freeza widząc przemianę sayan obawiał się ich ilości a nie legendarnego sayana. Zresztą ta forma Bardocka SSJ nie dałaby rady Friezie który był prawie równy SSJ Goku w swojej ostatniej formie.

Totalnie absurdalna ta kinówka.

Powiem szczerze, że zupełnie nie pamiętam już tego filmu, ale jestem pewien że nic nie tracę :)

użytkownik usunięty
Popow85x2

Nic nie tracisz ten film jest bardzo krótki i psuje lore, na siłę wciskanie faktów których nie było.

Zobaczymy jak im wyjdzie nowy serial, nad którym trwają prace, albo już nawet jest gotowy, bo czas szybko leci.

użytkownik usunięty
Popow85x2

On już jest od dawna ale ma tak małe zainteresowanie bo jest bardzo słaby. Zrobili serial dla dzieci, nie ma już tam nic z starego DB. DBZ Super to porażka na całej linii.

No to mnie zasmuciłeś. Cóż, pozostaje od czasu do czasu odnowić pamięć na starych odcinkach.

użytkownik usunięty
Popow85x2

No i ciężko ściągnąć DB Super trudno też o napisy.

Ja ściągam wszystko we francuskiej wersji bo nie mam z nią problemów :). Mam wszystkie serie i filmy właśnie w tym języku.

użytkownik usunięty
Popow85x2

Gwarantuje Ci że Super jest tylko po japońsku.

No japońskiego się nie nauczę

ocenił(a) film na 10
seiya1989

w DBS tez są elementy które podobno pojawili się w grze DB heroes (Black Goku ,Beerus,Zamasu i nie tylko ) a nawet kilka wydarzen nie zgadzia się z wydarzynami które było w Dragon Ball Z: Kami to Kami , Dragon Ball Z: Fukkatsu no , DB Z . na stronach Wiki oficijalne jest napisanie ze Bardock nigdy nie zginął (są kilka osób którzy lubią nowe przygody Bardock ze cofnął się w czasie i jest kilka osób którzy wolą starą wersje którym Bardock Poległ podczas walki ) Bardock podczas walki z Freezą rzucił pocick KI, Wystawiony na destruktywne działanie pocisku został przeniesiony w przeszłość

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones