PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208768}

Dragon Ball Z: Atak Smoka

Dragon Ball Z: Ryūken Bakuhatsu!! Gokū ga Yaraneba Dare ga Yaru
7,6 8 689
ocen
7,6 10 1 8689
Dragon Ball Z: Atak Smoka
powrót do forum filmu Dragon Ball Z: Atak Smoka

Tylko dla fanów DB,bo inni mogą tego niezrozumieć.

ocenił(a) film na 10
Olof_Linderoth

No pewnie, ze dal fanów, tak jak np. FFVII: Advent Children, jak ktoś nie widział wcześniejszych wydarzeń, to też nie zrozumie.

ocenił(a) film na 7
modzelek19

No raczej film pod tytułem "Dragon Ball" nie jest dla fanów "Pokemon" ;]

ocenił(a) film na 7
Wojt4s

Żeby w ogóle oglądać DBZ trzeba najpierw zobaczyć pierwszą serię

ocenił(a) film na 8
Crackarotto

Nie prawda, spokojnie można zaczącć od Z :D

ocenił(a) film na 7
Gaddar93

Można, ale przez to wiele się traci :) bo pierwsza seria była znakomita.

ocenił(a) film na 6
Olof_Linderoth

Właśnie wielu fanów DB nie lubi kinówek i mówi "dla mnie one nie istnieją" , bo mącą w fabule serialu, tak, że nic się już nie da ułożyć i wszystko się nie zgadza. Akurat tego nie widziałem.

ocenił(a) film na 4
tomciog18

Od kiedy to kinówki ogląda się dla fabuły dbz?Kinówki nic akurat do fabuły serialu nie mają wspólnego oprócz bohaterów,nawet porównywanie je do wydarzeń z mangi czasem nie ma sensu,jet określone że dzieje się w trakcie którejś sagi i tyle.

ocenił(a) film na 6
ViAiPi

Od kiedy cokolwiek się ogląda nie patrząc na fabułę? Od dawna i w grach stała się najważniejszym czynnikiem.

ocenił(a) film na 4
tomciog18

Tak ale kinówki z wszystkim anime ogólnie do fabuły mają tylko tyle że są tacy sami główni bohaterowie i może jakiś mniej więcej określony czas co do wydarzeń z anime/mangi więc nie ma się co czepiać jakiś niezgodności do do fabuły.Oglądając kinówki nie trzeba szukać jakiś zgodności do fabuły bo nie będzie z owej kinówki takiego efektu.Na luzie i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones