PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208768}

Dragon Ball Z: Atak Smoka

Dragon Ball Z: Ryūken Bakuhatsu!! Gokū ga Yaraneba Dare ga Yaru
7,6 8 689
ocen
7,6 10 1 8689
Dragon Ball Z: Atak Smoka
powrót do forum filmu Dragon Ball Z: Atak Smoka

Jest to najlepszy film db jaki widzialem :) a obejrzalem aktualnie 13 :) szczegolnie spodobala mi sie muzyka ktora gral Tapion :) ach i przede wszystkim wiadomo skad sie wziol miecz Trunska :)
A kiedys sie nad tym zastanawialem, jednak doszedlem do wniosku ze to poprostu przypadek :P No bo kto by pomyslal (ogladajac serial db), ze Trunks dostal specjalny miecz od przyjaciela?:>

dragonait

Ja nie rozumiem co ludzie widzą w Ataku Smoka,fakt kreska już dopieszczona na maksa ale cały film jakiś przegadany.Zero akcji i ten tytułowy atak smoka trochę za bardzo zajechało Fantasy niż klimatem DBZ brakowało jeszcze elfickich łuczników:) Scenariusz mi sie nie podobał był jakby wymyślany na siłę tak samo jak w serialu Saga Buu

daniel3112_86

dragonair mylisz sie, w sadze komorczka dorosly Trunks mowil ze miecz zrobila mu jego matka (bulma), a co do daniel3112_86 to saga bu i atak smoka wedlug mnie to jedne z lepszych odcinkow DBZ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones