PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188688}

Dragon Ball Z: Drzewo Mocy

Dragon Ball Z: Chikyū Marugoto Chō Kessen
7,4 6 337
ocen
7,4 10 1 6337
Dragon Ball Z: Drzewo Mocy
powrót do forum filmu Dragon Ball Z: Drzewo Mocy

Fajna film, nawet Tares wspomina o Frezerze, a jeszcze wtedy chyba go nie pokazywali, ale w serialu też był wspominany ;];] Drzewo pobiera energię, ale Goku znowu zwycięża!! :D:D

ocenił(a) film na 10
modzelek19

A żeby cie tak..!tobie sie pomylilo z czescie "tree of might"...co ja gadam,to pewnie tego naewd nie widziales!

kubassj1

kubassj1.

Po 2 latach, ale kit.
Przecież "Bratobójcza walka" i "potęga drzewa" to przecież cholera to samo.

ocenił(a) film na 10
damian6d17

Po roku, ale kit.
Dokładnie, to jedno i to samo.
Świetna kinówka. Pzdr

ocenił(a) film na 7
modzelek19

Dla mnie większą rozkminą jest to, że Songo używa kaio ken, a jak wiadomo technikę tą poznał bezpośrednio przed walką z Vegetą.

ocenił(a) film na 8
kosa480

Ciężko w ogóle gdziekolwiek umieścić ten film względem bajki... Wiadomo, ze jest po sadze z Vegetą, bo Goku zna kaio-kena, ale Ten-shin, Yamsha, Piccolo i Jiaozi żyją, a zmarli w walce z Nappa... w dodatku Piccolo ma poziom mocy koło 18 tys. gdzie wychodzi na to ze ćwiczył już w królestwie zmarłych, bo w walce z Vegetą miał koło 2, moze 3 tysiecy... Poza tym Gohan ma fryzure jakby wrócił już Namek i już wszystko się miesza :P

Yume

I to jest właśnie całą magia kinówek:p Mimo to jak dla mnie fajny i ciekawy film.

ocenił(a) film na 7
Yume

Nie da się umieścić tego filmu w żadnym momencie względem serialu, gdyż gdy pojawili się Vegeta z Nappą, wyraźnie było powiedziane, że łącznie z Son Goku i Raditzem, tylko czterech Saiyajinów pozostało przy życiu po uderzeniu meteorytu w planetę Vegeta (meteorytu o imieniu Freeza of course).

modzelek19

Teraz to dopeiro 1 raz zobczylem ja myslalem ze to bedzie zaznajomienie sie z rodzinka goku a tu wyszedl pasztet sam nie wiem po jakiej to czesci to bylo kuzyn wspomina o Freezerze :D ale paczka Goku padla w walce Vegeta :D a Goku wrocil jakby nigdy nic z technikami z zaswiatow:D

ocenił(a) film na 7
scooter_2

Owoce Niebiańskiego Drzewa odwróciły się od Tulleca i oddały swoją energię dla Goku, by wykorzystał ją do ponownej Genki Damy. Dlatego, Son wrócił na pole bitwy "uzbrojony".

ocenił(a) film na 6
karoman4

no wlasnie nie do konca wytlumaczyli ten zloty owoc, skad sie wzial i dlaczego, czy to drzewo bylo same w sobie dobre i nie moglo za to co robilo... szkoda ze nie zostalo to wyjasnione

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones