PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=162074}

Dragon Ball Z: Lord Slug

Dragon Ball Z: Chō Saiya-jin da Son Gokū
7,3 5 932
oceny
7,3 10 1 5932
Dragon Ball Z: Lord Slug
powrót do forum filmu Dragon Ball Z: Lord Slug

Melodia

ocenił(a) film na 9

Szlag, znam skądś tą melodię gwizdaną przez Gohana, ale nie mogę dojść skąd. Wcześniej tego filmu na bank nie widziałem, ale mam jakieś uczucie że kiedyś ją słyszałem. Towarzysze, pomożecie?

ocenił(a) film na 9
Verbaclous

tez mialem wrazenie ze gdzies juz ta melodie slyszalem :P jednak mam super pamiec ale krotka =p
Mnie natomiast ciekawi jakie utworki byly grane w tym filmie :P I szczerze mowiac, pierwszy raz sie spotkalem aby byla taka fajna muzyka w kinowkach db, jest to wg mnie duzy plus :)

ocenił(a) film na 4
dragonait

Trochę późno, ale...
Wszystkie kawałki są z serialu, który IMHO bije prawie wszystkie kinówki.

ocenił(a) film na 9
Mac Cry

a której kinówki nie bije? Bo zacząłem oglądać, skończyłem 4 film.

ocenił(a) film na 4
mmc7

Serial w sumie bije każdą kinówkę, jedynie kilka części, m. in. Dragon Ball Z: Bardock, nie jest tylko sztucznym wypełniaczem fabuły, a czasami tylko alternatywną historią, której nijak można dopasowac do tej z serialu.

ocenił(a) film na 9
Mac Cry

ok dzięki, i tak mam zamiar wszystko obejrzeć ;) Niemniej po 4 filmach zgadzam się w 100%

ocenił(a) film na 8
mmc7

Podklad muzyczny w tym filmie by Limp Bizkit ;)

Verbaclous

Mnie się kojarzy z tym filmem: http://www.filmweb.pl/film/Ksi%C4%85%C5%BC%C4%99+i+%C5%BCebrak-1977-38242
Tam jest bardzo podobna melodia ;)

Verbaclous

Melodia np z tego odcinka:
http://www.anime-shinden.info/15622-dragon-ball-z-108.html ( na samym początku jak Gohan sobie biega)
Z tym że chyba najpierw melodia została użyta w kinówce (marzec) a dopiero później zaczęła się pojawiać w serialu. odc 108 czy 107 miały swoją premierę we wrześniu tego samego roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones