PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34691}

Dragon Ball Z: Martwa strefa

Dragon Ball Z: Ora no Gohan o Kaese!!
7,3 6 343
oceny
7,3 10 1 6343
Dragon Ball Z: Martwa strefa
powrót do forum filmu Dragon Ball Z: Martwa strefa

ostatnio szperając na allegro, znalazłem do kupienia cztery filmy dragon ball na kasetach.
były to: "Fuzja", "Największy pojedynek na świecie", "Atak smoka" oraz właśnie "Martwa
strefa". osobiście oglądałem fuzję i atak smoka z polskim dubbingiem, lecz przy opisie
wyżej wymienionych filmów, pisało że wszystkie z nich są z polskim dubbingiem.
moje pytanie brzmi: czy :Martwa strefa" i "Największy pojedynek na świecie" można
znaleźć z polskim dubbingiem?
proszę o szybką odpowiedź i wysyłanie linków :D

KarolMovieFan

Osobiście ja nigdy nie słyszałem o tych dwóch filmach, aby były one z Polskim Dubbingiem. Wydaje mi się, że sprzedawca zapomniał wspomnieć o tym, że te dwa są tylko z lektorem, lub po prostu chciał klienta/ów zrobić w konia.

KarolMovieFan

Ukazały się pierwsze 3 filmy DBZ na kasetach video VHS i były one z polskim lektorem - tym samym co na RTL7, w tle był przy dwóch filmach japoński dubbing, przy jednym francuski. Wiem bo kuzyn miał dwie części, a w Kawaii reklamowano trzy, no i w necie gdzieś krążą VHSRipy. Trzeci film to w Polsce zwał się chyba "Drzewo Życia" (ten z bratem Goku).
Prócz tego ukazały się dwa ostatnie filmy jak wyżej wspomniałeś z dubbingiem (miały premierę w kinach, na VHS i DVD).

howlet

Jeśli chodzi o lektora, to na VHSach wydano trzy filmy DBZ. Wszystkie z francuskim dubbingiem i polskim lektorem. Jedyne, co było w mówionym japońskim, to czołówka i motyw napisów końcowych filmu trzeciego. Tytuły to kolejno:
Martwa strefa,
Najsilniejszy wojownik na Ziemi,
Największy pojedynek na świecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones