PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504129}

Dredd

6,4 53 514
ocen
6,4 10 1 53514
7,0 15
ocen krytyków
Dredd
powrót do forum filmu Dredd

taki dobry film :/. Zmarnowany potencjał.

ocenił(a) film na 3
parhelia_filmweb

Nie mógł być dobry skoro obsadzili to beztalencie Urbana. to jak Colin który jednak jakieś przebłyski talentu ma, a ten tu drewninho do kwadratu.

ocenił(a) film na 1
gutex0

Już nawet nie chodzi o Urbana....denny scenariusz, brak zróżnicowanych lokacji . Nawet jak uparli sie już na ten wieżowiec to przeciez mogli napisac jakiś dobry scenariusz . W zamian dostaliśmy...właściwie nie wiadomo co. Dredd idzie naprzód i nap***la wszystko co sie rusza. Debilizm.

użytkownik usunięty
parhelia_filmweb

Lepszy scenariusz prosty, niż durny i dziurawy jak sito (vide: Iron Man 3, Skyfall, The Dark Knight Rises). Budżet mieli mikroskopijny i zrobili wszystko co się dało, wystarczająco by wyszedł z tego najlepszy film roku. Zresztą, co ja będe dyskutował z kimś kto ocenia Avengers na 1/10, a Iron Mana 3 na 9 (WTF IS THIS SHIT?).

ocenił(a) film na 1

Oczywiscie dyskutowac nie musisz ale zapomniałeś ,że każdy ma prawo do oceny. Dla mnie Avengersi po pierwszym obejrzeniu dostali nawet osiem :) ...hm po drugim razie nie zdzierżyłem i dałem 1 :) Iron Man 3 to zupełnie inna liga niż Avengersi i tu nie mam zamiaru dyskutować. Co do Dredda nawet tłumaczenie ,ze budżet malusieńki nie pomagą tej produkcji bo to film bardzo słaby pod każdym względem dosłownie pod każdym..

użytkownik usunięty
parhelia_filmweb

To film pod każdym względem ZAJEBISTY. Dosłownie pod każdym.

A Iron Man 3 - cóż, największa nędza jaką do tej pory zaserwował Marvel w ramach MCU.

ocenił(a) film na 8
parhelia_filmweb

Oba filmy świetne ty na górze i ty na dole, gówno się znacie:D

ocenił(a) film na 8
parhelia_filmweb

Potencjał maksymalnie dobrze wykorzystany. Świetny film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones