PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504129}

Dredd

6,4 53 512
ocen
6,4 10 1 53512
7,0 15
ocen krytyków
Dredd
powrót do forum filmu Dredd

Co to za ocena

ocenił(a) film na 10

6,3, filmweb jest do niczego.

użytkownik usunięty
Feallan

Dokladnie

ocenił(a) film na 8
Feallan

RT dają 78% i 73 audience... Co za ludzie oceniali ten film? Jeden z lepszych ostatni SF, a chyba jedna z najlepszych interpretacji komiksu.

ocenił(a) film na 4
Feallan

Zgadzam sie całkowicie. Stanowczo za wysoka. Średnia koło 5 w zupełności by wystarczyła.

ocenił(a) film na 8
tycek85

Zupełnie racji nie masz. 7 to minimalna ocena dla tego świetnego filmu.

ocenił(a) film na 4
straightlines

Ciekawe jak mogę się mylić w sprawie opinii. To jest dopiero paradoks. W mojej opinii film nie zasługuje na więcej niż 4.

ocenił(a) film na 8
tycek85

No ale chyba nie uważasz, że jesteś nieomylny..

ocenił(a) film na 4
straightlines

"Zawsze mam rację, nawet wtedy kiedy się mylę."

Ale na poważnie, nie twierdzę, że jestem alfą i omegą w każdej dziedzinie i nigdy się nie mylę. Tylko, że tutaj nie podawałem faktów, a przedstawiałem swoją opinię dotyczącą dzieła kinematografii zwanego Dredd 3D. Opinię zawszę można zmienić, gdyż podobno tylko krowa nie zmienia poglądów (jeżeli jakoweś posiada oczywiście), ale do tego trzeba jakiejś merytorycznej dyskusji dotyczącej filmu.

ocenił(a) film na 7
tycek85

Ja dalem 9 Olivia Thirlby mmm..zaje biscie zagrala zaje bista Jest

ocenił(a) film na 5
HV71

Jeśli "zajebiste zagranie" to wg. nieumiejętność zamknięcia ust i wyglądanie jak upośledzona, to masz rację, zagrała "zaje.biście"

ocenił(a) film na 7
Wikol

a tam pier dolisz

ocenił(a) film na 8
tycek85

zabawne, że Kapitana Amerykę oceniłeś na 6... ten film go przebija trzykrotnie

ocenił(a) film na 4
Jules_

Według twojej opinii czy jakiegoś bliżej nieokreślonego dogmatu? Co to za moda na porównywanie ocen i tworzenie riposty na tej podstawie?

Kapitana Amerykę widziałem ostatnio jak go dali na TVN. Nie był zły, nie wynudziłem się, miał nawet fajny klimat propagandowy z drugiej wojny światowej, wiec obejrzałem go z zaciekawieniem. Taka współczesna bajeczka z elementami kina nowej przygody jak Indiana Jones na przykład.

Dredd 3D wynudził mnie straszliwie, zakończenie było wiadome już od momentu kiedy weszli do wieżowca, postaci słabe a fabuły nie było w ogóle. Nie jestem jakimś wielkim fanem komiksów o Dreddzie, ale też nie jest tak, że ich nienawidzę. A ten film może jest wierną ekranizacją komiksu, ale dziełem kinematografii jest żadnym. Widziałem go raz, zachęcony notabene ocenami ludzi i zawiodłem się straszliwie, gdyż film był po prostu słaby.

Jeżeli twierdzisz inaczej, to proszę wymień co według Ciebie stawia ten film na tak wysokiej pozycji i poprzyj to jakimiś argumentami. Tak dla informacji: "Nie znasz się", "Nie zrozumiałeś filmu", "Jesteś głupi" to nie są argumenty :).

użytkownik usunięty
tycek85

Dred 3d ma super klimat, kwestia twojego gustu z tego wynika że nie lubisz takiego kina ale nie oznacza że musisz każdemu udowadniać że każdy kto lubi ten film to się myli to tak jak ja bym udowadniał miłośnikom herbaty że kawa jest najlepszym napojem na ziemi. Odradzam ci takie podejście.

ocenił(a) film na 8
Feallan

Mi film się strasznie podobał. Wywarł na mnie duże wrażenie, może przez to, że oglądałem w kinie :D Gdy po jakimś czasie obejrzałem ponownie lecz na niezbyt konkretnym kinie domowym, dostrzegłem błędy i same efekty slow-mo czy też brak 3d dały mi do myślenia co do oceny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones