PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504129}

Dredd

6,4 53 512
ocen
6,4 10 1 53512
7,0 15
ocen krytyków
Dredd
powrót do forum filmu Dredd

E tam, ja wolę wersję z Sylwkiem Stallone.

ocenił(a) film na 8
Axel

Szczerze mówiąc lubię wersje ze Stalowym, choć wiele się jeździ po tym filmie. Zobaczymy co z tego będzie.

ocenił(a) film na 7
Axel

Sylwek... To był Dredd ale i tak chętnie zobaczę go w wykonaniu Urbana;)

Axel

Jak możesz woleć wersje z Sylwkiem jak tej z Urbanem jeszcze niema i nie ogladaleś...

Michalq

Wszystko co zostało nakręcone po 2000 roku to denne filmy.

Axel

np: Władca Pierścieni tez ?

Michalq

Oczywiście.

użytkownik usunięty
Axel

Sorry Axel, ale szkoda słów by komentować tak idiotyczne wypowiedzi jak twoja.

Axel

A Metallica skończyła się po kill'em all.

ocenił(a) film na 5
Mathiej

Coś w tym jest że filmy po 2k są jakieś takie bez duszy chyba za dużo komputerów nad nimi pracuje.

Też mi się podobał oryginalny z Sylfkiem ale karla też bardzo lubię za Dooma i Startreka i chyba nikogo lepszego w tej roli nie dało się obsadzić.

ocenił(a) film na 6
Axel

poniekąd zgadzam się z Axelem ,nie wszystko ale na pewno większość nagrywanych ostatnio filmów jest słaba,ech gdzie te dobre czasy kina lat '80 i '90 a odgrzewanie takich kultowych filmów tylko to potwierdza

CelineMarie

może i wielu filmom nakręconym po roku 2000 "czegoś" brakuje, ale prawdziwy gwóźdź do trumny kinematografii to 3D. wszyscy się tak skupiają na tym, "żeby dobrze wyglądało", że filmy sporo tracą fabularnie.

PS. też lubię wersję z Sylwkiem, ale na nową czekam (modląc się, żeby nie był to kolejny produkt z przerostem formy nad treścią), bo przygód Sędziego trochę było i temat na pewno nie został wyczerpany, choć do roli Dredda jakoś bardziej by mi pasował Dwayne Johnson.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones