PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504129}

Dredd

6,4 53 400
ocen
6,4 10 1 53400
6,9 14
ocen krytyków
Dredd
powrót do forum filmu Dredd

Jestem na tak

ocenił(a) film na 7

Karl Urban jako Dredd niszczy. Wiecznie z posępną miną, mroczny i zły. Tak ! To jest dobry film i świetna ekranizacja. Osobiście stawiam go wyżej od filmu ze Stallone'm.

chester_8

Też mnie się spodobało jak przez cały film utrzymał tą minę =D film był świetny! Śmierć została brutalnie i masakrycznie pokazana, akcja też nie była niczego sobie. Szkoda, że nie będzie kolejnej części. Szanse na sequel są znikome: https://en.wikipedia.org/wiki/Dredd#Sequel

ocenił(a) film na 8
chester_8

Właśnie taką atmosferę powinien mieć film ze SLY'em, ale nie miał, szkoda.

ocenił(a) film na 8
chester_8

Dokładnie. jak narazie prawdziwy Dredd to tylko w tym filmie,
prawdziwy Punisher tylko w Strefie Wojny.
Konkretne mordy zakapiorów.

ocenił(a) film na 8
settokaiba

Zgadzam się, ten Dredd był naprawdę przekozacki i marzyłaby mi się ekranizacja komiksu Sąd na Gotham w tej obsadzie. Co do Punishera to też się zgadzam, najlepsza ekranizacja chociaż ten z Lundgrenem najmniej komiksowy też był imo bardzo dobry.

ocenił(a) film na 8
AntyNedzaUmyslowa

Jest parę kwestii które mi się nie podobały, ale nie chce mi się nawet ich wymieniać. ;)
Bo scena:
"proszę, nie zabijaj mnie :("
"kadecie decyduj. chciał zabić Sędziego. za to najwyższy wymiar kary. śmierć...
-ok"
wybacza wszystko :D

ocenił(a) film na 9
chester_8

Na myśl, że może być serial z tą obsadą od netfilxa jaram się jak dziecko. Karl to Dredd i tyle w temacie.

chester_8

...film miażdży :-D ;-) , właśnie oglądam na polsacie....

ocenił(a) film na 6
chester_8

Film z Sylwkiem też miał swoje dobre strony, świetnie wpisywał się w efekciarsko-kaszankowe kino lat 90. Niestety sypał się w tym, w czym wersja z Urbanem jest najlepsza. W całowaniu pięścią na dobranoc.

użytkownik usunięty
chester_8

Witam

"Osobiście stawiam go wyżej od filmu ze Stallone'm."

To mamy podobnie mi również ten "Dredd" bardziej przypadł do gustu.
Trochę szkoda,że producenci nie zarobili na nim - w ostateczności bilans wyszedł coś koło zera a to oznacza zerowe szansę na część drugą - niestety.

pozdro

chester_8

Wiosło cię poniosło, ten film jest spoko ale nie ma podbicia do kultowej wersji ze Stallone'm

ocenił(a) film na 7
Remigiusz189

Nie poniosło. Tak uważałem 8 lat temu i tak uważam teraz. Gusta, słyszałeś o czymś takim? :)

chester_8

No tak są gusta i są bezguścia

ocenił(a) film na 7
Remigiusz189

:) dokładnie. Tylko to co dla Ciebie jest sufitem dla mnie może być podłogą. Pomyśl o tym, a nie zgrywaj szefa :) Pozdro.

chester_8

Właśnie to co dla kogoś jest sufitem a dla ciebie podłogą u mnie nawet nie jest brane pod uwagę, bo co poniżej dna to mało istotne

ocenił(a) film na 7
Remigiusz189

To nie komentuj durnie.

chester_8

A słyszałeś o wolności słowa?

ocenił(a) film na 8
chester_8

Film jest mega ale ten swiat przypominający Night City z Cyberpunka (Wlasciwie to Cyberpunk przypomina ten film ;-)) i liczne inne podobieństwa sprawiają że jeszcze bardziej polubiłem tę wersję Dredda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones