PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504129}

Dredd

6,4 53 514
ocen
6,4 10 1 53514
7,0 15
ocen krytyków
Dredd
powrót do forum filmu Dredd

Bardzo, bardzo chciałem i liczyłem na to, że ten film wciśnie mnie w fotel. Było tak, ale, niestety, tylko w niektórych momentach. Według mnie w tym filmie
było stanowczo za mało widowiskowych scen walki i strzelanin. (spoilery) Efekty były super, ale nie wtedy, kiedy trzeba było je wykorzystać. Dredd
przedostał się na szczyt budynku stanowczo za szybko. Powiedziałbym nawet, że poszło mu to zbyt łatwo. Bardzo irytowało mnie to, że postać Ma-my
wcale nie była taka straszna na jaką ją kreowano. Na to, że nie byłem zbytnio do niej przekonany wpłynął pewnie sposób w jaki mówiła. Jedynie kiedy
krzyknęła "FIRE!" to wzbudziła we mnie emocje. Tylko wtedy :( Dredd pokonał ją zbyt szybko i niezbyt emocjonująco. Również sam Dredd budził we mnie
wątpliwości przez te wiecznie "smutne" usta. Wiem, że miał zgrywać twardziela, no ale... Spodziewałem się o wiele lepszego filmu, zmarnowany potencjał
:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones