PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399746}

Drive

7,2 224 579
ocen
7,2 10 1 224579
7,2 40
ocen krytyków
Drive
powrót do forum filmu Drive

Znam wiele filmów z autami w rolach głównych, gdzie tempo jest 20 razy szybsze, a akcja bardziej wartka i wciągająca

ocenił(a) film na 9
ostry_cenzor

Ale to nie jest film z autami w roli głównej.

ocenił(a) film na 5
poohatchful

Wiem, ale to przecież przenośnia, chodzi o filmy, gdzie bohaterowie więcej siedzą w aucie niż gdzie indziej

ocenił(a) film na 10
ostry_cenzor

ale to nie jest film gdzie bohaterowie więcej siedzą w aucie niż gdzie indziej

ostry_cenzor

Zdecydowanie sie zgadzam... to najnudniejszy film "akcji" jaki ostatnio ogladalem...

ocenił(a) film na 5
krzynu

Bardzo słuszne stwierdzenie! Fajnie, że są tu ludzie potrafiący wyrazić własne zdanie, bo większość to pędzi z ocenami za tłumem zupełnie bez refleksji Pozdrawiam!

ostry_cenzor

No wiadomo, ja mam konkretnie wyje bane na cudze opinie; myslec to trzeba samodzielnie.
A najlepsze jest gdy sie napisze, ze film jest bez sensu, albo zero akcji itd, a ktos ci odpsuje, ze nie rozumiales filmu, albo jakichs metafor, albo jakiegos przeslania... haha... normalnie smiech na sali.
Niektorym sie wydaje, ze tylko oni sa na tyle inteligentni by zrozumiec jakis film.
CIekawe czemu tak malo osob potrafi powiedziec "no ok, mi sie podoba, jemu nie, ale kazdy ma inny gust".

P.S. Domagaja sie tolerancji dla pedalow, a jednoczesnie nie potrafia zaakcpetowac cudzej opinie na temat jakiegos glupiego filmu, normalnie jakas paranoja.... witamy w XXI wieku....

ocenił(a) film na 5
krzynu

DOKŁADNIE!

krzynu

Ale bruh to że niektórzy mówią, że nie zrozumiałeś filmu, albo że nie masz racji, nie oznacza że ludzie, którzy domagają się tolerancji dla pedałów tak uważają. Podobno każdy ma swoje zdanie. Swoją drogą ten film nie musi być taką podróbką Szybkich i Wściekłych. Widocznie autor postanowił być orginalny.

Roman001

czekalem na twoja odpowiedz 7 lat ;)

ocenił(a) film na 6
ostry_cenzor

Też uważam ze akcja strasznie wolno tu idzie, Zdecydowanie Kierowca z 1978 bardziej mi się spodobał bo przynajmniej więcej efektywnych pościgów było, a tu żadnego.

ocenił(a) film na 9
ostry_cenzor

Widocznie nie zrozumiałeś na czym ten film polega, bo auta i to, że dzieje się w nich "większość" jak powiedziałeś akcji to wierzchołek góry lodowej, jaką jest ten film. Chodzi w nim o wiele wiele więcej, wydaje mi się też, że nie jest dla wszystkich co idealnie pokazuje mi twa osoba. Miłego dnia :)

ocenił(a) film na 5
radekkaka1

A dlaczego nie miałbym zrozumieć? Prosta historia, po prostu aż tak "nie bierze" i tyle. Nie ma w tym filmie nic skomplikowanego, czego by nawet średnio inteligentny człowiek nie zrozumiał. Te "relacje bohaterów" i "przełamania postaci", to wszystko już było i w wielu filmach jeszcze będzie. tyle, że jedne ogląda się lepiej, a inne gorzej. Lubisz oglądaj, oglądaj, ja wolę inne, bo w tym filmie niczego szczególnego nie ma

ocenił(a) film na 9
ostry_cenzor

https://www.youtube.com/watch?v=n6HMc73EVcs
Polecam, może ci trochę rozjaśni ;)

ocenił(a) film na 5
radekkaka1

Jestem naprawdę wystarczająco rozświetlony:)

użytkownik usunięty
ostry_cenzor

Nie chcąc poszerzyć swojego spojrzenia na dany temat, argumentując, że jesteś "wystarczająco rozświetlony", udowadniasz dokładnie coś odwrotnego, swoją głupotę i ignorancję.

ocenił(a) film na 5

A dlaczego to twoje argumenty nie udowadniają "twojej głupoty i ignorancji"? Jeden argument? Kto ty jesteś za "persona", że twoje sądy są tymi "jedynie oczywistymi". Pierwszą oznaką "nie-głupoty" jest to, że toleruje sie zdanie innej osoby, nawet jeżeli go nie popieramy... wie o tym każdy "nie-ignorant", ty nie wiesz, więc żyj w tym przeświadczeniu o własnej "nie-głupocie", choć niestety jest to mniemanie błędne...

użytkownik usunięty
ostry_cenzor

Sam się chyba pogubiłeś w tym swoim wywodzie :) Gdzie ja powiedziałem, że nie toleruję twojego zdania? Każdy ma swoje, to jest oczywiste ale wyrabianie sobie go, nie sprawdzając w miarę możliwości wszystkich opcji i argumentów każdej ze stron jest, niestety dla ciebie, głupotą właśnie.
Nie wiem skąd wziąłeś definicję "nie-głupoty", która mówi, że jej pierwszą oznaką jest tolerowanie zdania innych osób :)
Nie rozumiem też gdzie w mojej wypowiedzi wynalazłeś przekaz, że uważam się za wyjątkową personę. Próbowałem też odnieść się do twojego zdania, że swoje sądy uważam za "jedynie oczywiste" ale jakoś zupełnie nie wiem co to może znaczyć, coś chyba nie pykło :)

użytkownik usunięty
ostry_cenzor

Proponuję dyskusję zakończyć na tym, że mamy swoje zdanie, zarówno w temacie samego filmu jak i chęci do poszerzenia swojego spojrzenia na takowy. Nie lubię i nie chce mi się kłócić. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
ostry_cenzor

takiego pościgu policji i ucieczki jaka była na początku filmu nie znajdziesz w innym filmie .

ocenił(a) film na 5
PanLebowski

A widziałeś pościg w Roninie? Albo Blues Brothers? Albo w odcinkach Cobra 11? Ale jeżeli podoba Ci się ten, to przecież nie moja sprawa

PanLebowski

No co Ty? Wiele lepszych widziałem, niezły, ale nic spektakularnego, naprawdę

ostry_cenzor

Ja się z Toba zgadzam, film średni

ocenił(a) film na 5
Luntel

co najwyżej:) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
ostry_cenzor

wg mnie to film B klasy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones