PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9614}

Drobne cwaniaczki

Small Time Crooks
7,3 26 912
ocen
7,3 10 1 26912
7,2 15
ocen krytyków
Drobne cwaniaczki
powrót do forum filmu Drobne cwaniaczki

NIe spodobał mi się

ocenił(a) film na 5

jKA NA Allena to bez rewelacji. Podczas tego filmu nie smiałam się raczej sie usmiechałam, na parwde poniżej oczekiwań.

4/10

ocenił(a) film na 8
domarka

Twoja ocena jest jednak za niska, nawet jeśli nie jest to najlepsza komedia Allena to i tak jest lepsza od większości współczesnych amerykańskich filmów z tego gatunku. A to potrafi jednak bardzo niewielu reżyserów, musisz przyznać.

domarka

Może cie nie rozbawił bo go nie zrozumiałaś?

Szeryf_Rottingham

A moze zrozumiala i ja nie rozbawil...
za krotki koment

pavell_olvy

W sumie masz rację gdyby ten film zrozumieć to on nie jest taki śmieszny :)

ocenił(a) film na 5
domarka

Niestety muszę się zgodzić z twierdzeniem, że ten film nie jest imponujący. Biorąc pod uwagę inne dzieła Allena mogę powiedzieć, że po obejrzeniu Cwaniaczków jestem lekko zawiedziony.
A to że na tle innych amerykańskich komedii i tak jest nieźle, nie jest wg mnie dobrym argumentem. Jak oglądam film Woodego to mam duże oczekiwania i w tym wypadku nie zostały one spełnione.

4+/10

ocenił(a) film na 8
ravhorn

A co sądzicie o scenariuszu? Według mnie dość oryginalny. Zaczyna się od planu napadu na bank, później cały charakter zmienia się diametralnie i na końcu powrót do przestępczości.

http://mymovies.blox.pl/html

ravhorn

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 8
domarka

Może faktycznie nie jest to jeden z jego najlepszych filmów ale jak dla mnie warto zobaczyć chociażby dla samego Allena robiącego podkop :)

domarka

Mam podobne odczucia, że kiepski, i że nieśmieszny, i że nic nowego nie wprowadza do filmografii Allena.Mam wrażenie, że Allen przeżywał w tym okresie swojej twórczości lekki kryzys, z którego dopiero teraz wychodzi. To, że istnieją gorsze filmy nie jest dla mnie argumentem, bo zawsze znajdzie się coś, co w czyimś odczuciu wydaje się gorsze.

leniwypizmak

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

domarka

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones