PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9614}

Drobne cwaniaczki

Small Time Crooks
7,3 26 921
ocen
7,3 10 1 26921
7,2 15
ocen krytyków
Drobne cwaniaczki
powrót do forum filmu Drobne cwaniaczki

Moglibyście mi jakieś polecić? Widziałam jak narazie Scoop i Mężowie i Żony. Scoop ujdzie natomiast Mężowie i żony- rozczarowanie. Które wg was komedie Allena są godne obejrzenia?

ocenił(a) film na 8
Sylwia_46

"Drobne cwaniaczki" nie są arcydziełem, ale można obejrzeć. "Manhattan" mi
się bardzo podobał. Co do Scoopa zgadzam się. Ujdzie :)

ocenił(a) film na 9
Sylwia_46

Znakomicie się ubawiłam przy "Hollywood Ending", no i również "Drobne cwaniaczki".

ocenił(a) film na 8
rosarium

"Anything else" wg. mnie dobra kodmedia no i "Annie Hall". Poprzednich jeszcze nie widziałem. "Drobne cwaniaczki" oczywiście też.

ocenił(a) film na 7
azdarian

Myślę, że zdecydowanie najśmieszniejsze są "Wszystko, co chcielibyście...", "Miłość i śmierć", "Annie Hall" i "Śpioch". Widziałem 32 jego filmy i te bym wyróżnił.Ogólnie większość jest śmieszna w jakiś tam specyficzny sposób, ale niektóre filmy (jak np. "Drobne cwaniaczki") opierają się bardziej na koncepcie, który definiuje całą akcję, niż na błyskotliwie zabawnych sytuacjach.

Sylwia_46

zależy jakiego typu komedie lubisz. "Drobne cwaniaczki" opierają się na niezbyt skomplikowanej fabule, ale teksty są genialne, za do np "Przejrzeć Harry`ego" (mój numer jeden) to komedia zupełnie innego kalibru, z neurotycznym bohaterem w roli głównej :)

ocenił(a) film na 9
Sylwia_46

Zdecydowanie "Love and Death"

ocenił(a) film na 8
Sylwia_46

jeszcze "klątwa skorpiona"

ocenił(a) film na 9
Sylwia_46

Tajemnica morderstwa na Manhattanie

ocenił(a) film na 5
libertyn_24

No jeśli chodzi o komedie w czystej postaci to Bananowy czubek jest świetny :) no i Śpiocha polecam :))))) śmiechu po pachy :D

ocenił(a) film na 9
Sylwia_46

Scoop rzeczywiście moze byc ale jesli rozpatrywalas te filmy w kategoriach komedii to wiem czemu mezowie i zony Cię rozczarował a mianowicie dlatego że to nie jest komedia:)

ocenił(a) film na 6
Szalik999

Ogólnie większość jego filmów jest niesamowicie zabawna.
Mnie najbardziej bawiły Annie Hall, Manhattan, Miłość i śmierć, Danny Rose z Broadwayu, Zagraj to jeszcze raz, Sam.
Annie Hall uważam za najlepszy jego film w ogóle :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones