PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9614}

Drobne cwaniaczki

Small Time Crooks
7,3 26 921
ocen
7,3 10 1 26921
7,2 15
ocen krytyków
Drobne cwaniaczki
powrót do forum filmu Drobne cwaniaczki

Nuda

użytkownik usunięty

Nie wpisuję się w ogólny zachwyt nad tym filmem. Według mnie nudny i naiwny. To jest komedia?

tak to jest komedia
Tak zapewniam Cię, ze to jest właśnie komedia! Znakomita komedia!
Inteligentna komedia, ze świetnymi dialogami, zaskakującymi zwrotami akcji oraz ciekawie zarysowanymi bohaterami doprawiona niezła muzyczką. Czyli poprostu stary dobry Allen.
No ale każdy lubi co innego...
acha i z pewnością nie jest nudna... dla mnie oczywiscie

ocenił(a) film na 7
gonia

niezła komedia...
może nie znakomita, poprzednie były lepsze, ale całkeim niezła... trzeba przyznać - dialogi są niesamowite - akcja momentami nudna, ale w sumie dość zwrotna i ciekawa - bohaterowie... ok.

stary allen? cóż, dla mnie to on jest już trochę monotonny... ale ciągle "wielki"!

Ponk

w porównaniu do innych
ja jak juz napisałam w poprzednim komentarzu do tego filmu nie oglądałam innych, tych podobno lepszych filmów Allena więc nie wiem jak ten się ma do nich...
dla mnie jest to poprostu bardzo dobra komedia, a nawet znakomita w porównaniu do tego co nam serwują inni amerykanie (szczególnie komedie dla nastolatków, chyba jedynie amerykańskich)...
i dla mnie co jak co ale ten film z pewnością nie był nudny...
natomiast nie mogę się zgodzić czy stary dobry Allen stał się monotonny, bo tego poprostu nie wiem...

ocenił(a) film na 7
gonia

ok...
no to natychmiast masz obejrzeć manhattan... no i jeszcze coś... co chcesz, wtedy sobie podyskutujemy o allenie, ok?

Ponk

chciałabym...
tak chciałabym bardzo obejrzeć nie tylko Manhattan ale całą klasykę Allena tylko poprostu nie mam dostępu do tych filmów, bo nigdzie ich nie ma więc jedyne co mi pozostało to czekać na powtórki w Tv... no ale jak kiedyś obejrzę to podyskutujemy

ocenił(a) film na 7
gonia

....
szkoda, bo gdybyś mieszkała bliżej to mógłbym ci pożyczyć "annie hall" czy "wszyscy mówią...". a tak to niestety nie mogę "przyspieszyć" naszej rozmowy...

Ponk

re:
ano szkoda... "Wszyscy mówią: Kocham Cię" to akurat widziałam i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobał, ale to jedyny oprócz Klątwy i Cwaniaczków film Allen jaki udało mi się zobaczyć...
nie wiem czy widziałeś zwiastun Hollywood Ending ale zapowiada sie nieźle, napewno śmiesznie

ocenił(a) film na 7
gonia

niestety...
nie, bo mam jakiś brak w kompie i nie mogę ogladać zwiastunów...

o czym to w ogóle jest?

Ponk

o reżyserze
to jest o reżyserze, który kręci swój nowy film (w tej roli oczywiście Woody) ale pewnego dnia poprostu ślepnie... nie chce się do tego nikomu przyznać i kontynuje prace nad filmem no i jest przy tym niezły ubaw... nic specjalnego ale pewnie będzie śmiesznie...

tak to jest komedia
Tak zapewniam Cię, ze to jest właśnie komedia! Znakomita komedia!
Inteligentna komedia, ze świetnymi dialogami, zaskakującymi zwrotami akcji oraz ciekawie zarysowanymi bohaterami doprawiona niezła muzyczką. Czyli poprostu stary dobry Allen.
No ale każdy lubi co innego...
acha i z pewnością nie jest nudna... dla mnie oczywiscie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones