PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590595}

Droga życia

The Way
7,4 17 391
ocen
7,4 10 1 17391
Droga życia
powrót do forum filmu Droga życia

Sponsoring :) 8 na 10

ocenił(a) film na 8

Hahaha jedna z pierwszych myśli jaka przyszła mi do głowy po obejrzeniu tego BARDZO DOBREGO filmu, to że MUSIAŁ być sponsorowany przez hiszpańskie ministerstwo turystyki. Od razu chce się tam pojechać, przejść choć część tego pielgrzymiego szlaku. Film pełen pocztówkowych ujęć, współgrających z nastrojową muzyką - jednym słowem dla mnie bomba.
Film powinien podobać się każdej osobie kochającej długie górskie, wędrówki, a i osoby które kiedykolwiek. gdziekolwiek pielgrzymowały pieszo, coś dla siebie znajdą. Potencjalnie takich osób w POLSCE bardzo dużo, i dlatego zadaje sobie (i Wam) pytanie jakim CUDEM (nomen omen) ten film zupełnie bez echa przeszedł w naszym kraju ??

eskel81

nastrojowa muzyka? pocztówkowe ujęcia? chyba nie ten sam film oglądaliśmy. kocham góry, pielgrzymowałem wiele razy. Ten film to porażka a szkoda bo świetny pomysł. 3/10 słabizna.

ocenił(a) film na 8
karakau

Szanuje Twoją opinię, mam po prostu inne zdanie. Patrząc po średniej ocen, większości się podobało. Jako wielbiciel gór, mam tylko zastrzeżenie do pokazania wysiłku jaki potrzebny jest do takiego pielgrzymowania górskimi szlakami, w tym filmie wygląda to na maks szybki wypad po kawę do starbucks

eskel81

Camino to nie jest gorski szlak.80 % Drogi to tereny plaskie.Gory sa tylko czasami...:)

ocenił(a) film na 8
wiktorpoczta

nie wiem, nigdy nie byłem :( może kiedyś ? :)

ocenił(a) film na 7
eskel81

Muzyka rzeczywiście super. Przez cały film noga mi podrygiwała w rytm piosenek:)

ocenił(a) film na 8
eskel81

Film jak dla mnie świetny, doskonała rola Martina Sheena- nie wiem czemu ale przez cały film czułam do niego sympatię. Super pomysł na film. Aż sama nabrałam chęci do odbycia jakiejś pieszej pielgrzymki bo ten film uświadomił mi to, że pielgrzymka to nie tylko kwestia religii, ale pielgrzymować możemy w dowolnym celu- a to jest coś pięknego. Życzliwość na szlakach górskich w Polsce powoduje, że cieplej jest na sercu, a znajomość jaką zawiązali ze sobą Tom, Sarah, Joostem i Henri również powoduje uśmiech na twarzy :) Zdawać by się mogło, że film będzie dość smutny ale tak naprawdę nastraja bardzo pozytywnie. Przez 2 godziny nawet na moment się nie nudziłam. Oczywiście można się przyczepiać do tego, że idąc tak długo dzień w dzień świeciło słońce- żadnego załamania pogody , Tom szedł bez żadnego przygotowania a nie widać było po nim zupełnie zmęczenia, wszyscy zwarcie i zgrabnie dotarli do celi ale ostatecznie całość jakoś mi to przysłoniła. Bardzo polecam obejrzeć tym, którzy w filmie nie nastawiają się na akcję ale na przesłanie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones