PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=590595}

Droga życia

The Way
7,4 17 391
ocen
7,4 10 1 17391
Droga życia
powrót do forum filmu Droga życia

Dla miłośników tego grafomana to może zaleta, dla reszty świata - przestroga.

James

Dzięki za post bardzo mnie zachęciłeś do obejrzenia filmu :D

James

Możesz sprecyzować? Bo chciałem obejrzeć, ale mnie nastraszyłeś. Jakieś banalne teksty i płycizna intelektualna?

ocenił(a) film na 7
Solomon_Kane

Śmiało oglądaj, naprawdę warto. Po prostu nie jest to film, w którym gustować będą fani Van Damma ;)

sobie

Ale ja lubię Van Damme'a :)

ocenił(a) film na 3
Solomon_Kane

[brak spoilerów]
Gościu podejmuje się pokonać trasę na której zginął jego syn.
Poznaje przy tym wiele osób, które bez ogródek dzielą się w kółko swoimi arcyciekawymi wywodami na temat życia.
Film to wiejące nudą głoszenie prawd oczywistych i pewnie spodoba się osobom, które nie miały wcześniej do czynienia z dobrze opowiedzianym dramatem.
Polecam wszystkim, którzy nie skończyli jeszcze 15 lat, bo tylko oni docenią takie pretensjonalne bzdety.

A co do filmów z JCVD, to przynajmniej nie udają czegoś, czym nie są.
Pozdro!

ocenił(a) film na 8
James

Nie no w sumie racja, bo który gość rozłoży całą armię ludzi uzbrojonych po zęby walcząc wręcz. Tylko Van Damme!

Reasumując, 15 lat skończyłem dawno temu, ale film podobał mi się, w sam raz na leniwe, niedzielne popołudnie. Fajne widoki i ciekawi ludzie spotkani po drodze, zapewne spodoba się fanom długich spacerów (nie tylko po górach).

A Coehlo nie lubię, żeby nie było nieporozumień.

ocenił(a) film na 8
James

dziwny jesteś, i chyba nie zrozumiałeś motywu filmu, to film o drodze, wędrówce, podróży, ku lepszemu własnemu ja. Film ma motywować. lepsze to niż jakiś muzgotrzep z USA czy polska nowa anty komedia.

ocenił(a) film na 9
James

Cóż, mam 40 lat, obejrzałem juz kilkaset dramatów i uważam film za bardzo dobry, jednak z chęcią zapoznam się z tymi prawdami oczywistymi, które odczytałeś z tego filmu. Podziel się z nami ich Twoimi sformułowaniami.

Solomon_Kane

Jak lubisz filmy z JVD to raczej Ci się nie podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones