PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867129}
4,8 7 732
oceny
4,8 10 1 7732
Droga bez powrotu. Geneza
powrót do forum filmu Droga bez powrotu. Geneza

Po czasie pandemii, lock downu i obejrzenia "całych internetów" w tym Netflixa poprzeczka, aby cos mnie wciagnelo podczas ogladania została zawieszona naprawdę wysoko. Sugerując się częścią opinii a także oceną na filmweb, raczej bym tego filmu nie obejrzała. Ale dałam szansę, bo kilka osób napisało ze to jest dobry film i zaciekawiła mnie fabuła. Film jest wciągający! Dużo zwrotów , wartka akcja, dobrze zagrane postacie. Film ma prawie dwie godziny, a wiekszosc czasu ogladałam z zapartym tchem. Koncówe 30 minut jest swietne, bo juz nie wiadomo co moze sie wydarzyc i jaki bedzie finał! POLECAM Nie jest to kino wybitnych lotów, ale wciaga, jest ciakawy i zaskakujacy w kilku momentach. Osobiscie daję mu 6-6,5 i jesli kogos interesuje ta fabula to koniecznie niech obejrzy ignorujaca zanizona ocenę. Nie oglądałam innych filmów pt
" Droga bez powrotu (...)". Ten jako caly osobny film jest naprawde fajna rozrywka na ktorys wieczor!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones