PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=964}

Droga do El Dorado

The Road to El Dorado
7,4 53 200
ocen
7,4 10 1 53200
6,3 3
oceny krytyków
Droga do El Dorado
powrót do forum filmu Droga do El Dorado

Przepiękna, dopracowana animacja, świetna, wciągająca historia, humor zwalający z nóg. Dla mnie
ideał jeśli chodzi o animacje. Uwielbiam ten film;)

ocenił(a) film na 9
TomasT

Mądra, lekka zarazem, familijna animacja z morałem. Jedna z najlepszych. A ścieżka dźwiękowa? Tylko Król Lew miał lepszą. Dziwię się, że animacja nawet nie zarobiła na swoje koszty. Dość to dla mnie dziwne.

Unibet_78

To tylko przychody z kin;). DVD, emicje w telewizje pozwoliły zarobić swoje;).

TomasT

emisje w telewizji*

TomasT

Ja także tę bajkę uwielbiam, jest jedną z moich ulubionych, właśnie z tych powodów jakie przedstawiłeś, a także dlatego, że ci dwaj złodzieje mieli serce, nie byli złymi egoistami niszczącymi innych, no i ścieżka dźwiękowa fantastyczna.

ocenił(a) film na 8
Magnolia1993

Bajka nie zarobiła, bo nie była na swoje czasy. Krytycy surowo go ocenili, publiczności się nie spodobało, więc zysków nie przybyło. Ale film zyskał nowe życie dzięki internetowi, bo praktycznie wszędzie można spotkać gify z tej animacji :) http://zpopk.pl/to-zaden-wstyd-zostac-gifem-czyli-pewnej-animacji-zycie-po-zyciu .html#axzz4HUgYtbi7 tu jest to lepiej wyjaśnione, polecam przeczytać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones