PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=964}

Droga do El Dorado

The Road to El Dorado
7,4 53 200
ocen
7,4 10 1 53200
6,3 3
oceny krytyków
Droga do El Dorado
powrót do forum filmu Droga do El Dorado

...ale postać-Chel jest najseksowniejszą animowaną laską w produkcjach Walt Disney i DreamWorks.

Berith7777

hmm, masz racje jednak dla mnie lepsza była Meg z Harkulesa i Esmeralda z Dzwonnika :D

paulinamarchewka14

Dodac mozna jeszcze Belle z "Pieknej i Bestii'

Berith7777

Chel miała zdecydowanie najlepszą figurę ze wszystkich animowanych kobiet. Te biodra!

ocenił(a) film na 8
ChemicznyPlaz

Jessica Rabbit z "Kto wrobił królika Rogera?" jest o wiele seksowniejsza. To Jessica jest najseksowniejszą ze wszystkich animowanych postaci.

Trojden

Popieram, że Jessica Rabbit jest najseksowniejsza, ale w prawdziwym życie nie istnieją kobiety o aż tak wybitnych kształtach - nie mówimy tu nawet o figurze klepsydry, bo Jessica miała piersi tak duże, że ledwie mieściła się w pokoju, a talię tak wąską, że zmieściłby się tam tylko kręgosłup i nic poza tym. Chel ma natomiast przepiękne krągłości i znam kobiety, które mogą pochwalić się takimi kształtami.

Berith7777

Chel najlepsza, drugie miejsce nalezy sie Dzasminie:)

użytkownik usunięty
Berith7777

A mówi ci coś Helga Sinclair z Atlantydy?:)

Mam nadzieje,ze żartujesz-no ale kazdy ma swój gust;)

użytkownik usunięty
Berith7777

Nie żartuję:) Helga, mimo, że Atlantyda ma nieco gorszy styl animacji, była chyba jedyną taką babką Disneya - twardą laską ala Lara Croft:)

ocenił(a) film na 10
Berith7777

Dokładnie :D

ocenił(a) film na 9
Berith7777

I ten jej temperament, ach! : D Taka laska jest warta całego złota z El Dorado ; )

Berith7777

Podpisuję się w pełni, ale dodałabym jeszcze Kidagakash, ona też jest obłędna!

mezzea

Również.ale jednak trochę jej brakuje do Chel;)
Pozdrawiam.

mezzea

O,widzę,że mi "zajumałaś" kota;)Mam tak samo umaszczonego;)

Berith7777

Chel jak najbardziej jest super, chociaż Esmeralda (Dzwonnik z Notre Dame), Tzipporah (Książę Egiptu) i Kida (Atlantyda) też są super.

cloe4

Jesli chodzi o samą urodę,to moim zdaniem najpiekniejsza dziewczyna z filmów animowanych to Bella(raczej nie musze pisac z jakiej animacji;))
Z twoimi przykładami się zgadzam,szczególnie z Esmeraldą.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones