PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463908}
5,6 2 567
ocen
5,6 10 1 2567
Droga do raju
powrót do forum filmu Droga do raju

Z przyjemnością oglądam filmy w takim klimaciku niby komedii niby tragedii. Proszę uszanować mój odmienny gust i po mnie nie jechać :).

ocenił(a) film na 7
ola1305

Mi też się podobał, bardzo ciekawy i optymistyczny film :), nie jest przesłodzony ani przerysowany. Super!

ocenił(a) film na 10
malutka86

zgadzam sie;]

ocenił(a) film na 7
malina_toja

No to jest nas więcej,tez uważam ,że dobry 7/10 :)
I czniam na to co sadzą o tym buraczkowie :)

ocenił(a) film na 6
clarencefilmweb

Ja tam dałam tylko 6/10, bo jak dla mnie trochę zbyt rozmyty, rozmieniony na drobne bez powodu, ale jakoś taki ma fajny klimacik, że gdybym spróbowała go objechać, to język by mi kołkiem stanął za bluźnierstwa :P

ocenił(a) film na 7
Daguchna

Całkiem miło oglądało się ten film :) Bardzo sympatyczny, na melancholijny wieczór w sam raz. Piękna scenografia i te denciaki w tle muzycznym mmm... Polecam.

goszkam

To była bajka- fakt, ale tak pięknie, tak subtelnie zrobiona, bez wulgarności, glupich tekstów... bez podoawania widzowi papki... wszystko było takie zwyczajne-niezwyczajne:)

ocenił(a) film na 9
ola1305

zgadzam sie z toba ;] film naprawdę miły, prosty a zarazem piękny ;) a do tego grają w nim sami fajni aktorzy ;))

ola1305

ja się zakochałam w tym filmie:) właśnie to co niektórzy w nim krytykują moim zdaniem jest atutem tego filmu. niedopowiedziane wątki?właśnie o to chodzi, nie wszystko musi być podane na tacy, jakaś magia jest w tym filmie, do tego moim zdaniem świetna gra aktorów, kapitalna muzyka. Film w swej prostocie bardzo ciepły, daje nadzieje..Gratuluję Twórcom Filmu:)

ocenił(a) film na 7
ola1305

dlaczego mamy jechać? Film był świetny.

ocenił(a) film na 4
Pink_Phink

Jak ten film był świetny to ja jestem sułtanem Brunei.
Zmarnowany potencjał nic więcej. A muzyka po prostu wk.....ca.

ocenił(a) film na 7
speedy179

Cóż, każdy ma swoje zdanie.

ola1305

Mnie się też podobał. Fajna melancholijna opowieść o odważnej kobiecie ;) tylko ten wątek z uzdrowieniami niepotrzebny i głupi.

ola1305

mię tesz... :)

ocenił(a) film na 4
ola1305

ja bym tam sie przejechał ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones