PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463908}
5,6 2 568
ocen
5,6 10 1 2568
Droga do raju
powrót do forum filmu Droga do raju

późną jesienią :) tak mówił sam Gerwazy :P

my_szor

Dzięki za jakiekolwiek info o tym filmie! :D
Bardzo chcaiałabym go zobaczyć.

ocenił(a) film na 3
Mortiana

Jest slaby.. chociaz to moze kwestia gustu :/.

moh

widzialem go na FPFF w Gdyni i mi sie podobal bardzo cieply film ...

malina_9

Szczerze - nie obchodzi mnie czy fajny, czy nie - ważne, że kręcony w moim "mieście" :P I tylko oglądnę go z ciekawości jak Wleń w nim wypadł.

my_szor

Niecierpliwie czekam na datę premiery. Po obejrzeniu zwiastunu widzę że zapowiada się bardzo ciekawy film

marta12343

nie znam do końca kulis filmowych, ale czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tego filmu nie ma jeszcze w kinach mimo, że od jego ukończenia minął już ponad rok ? pytanie to tyczy się nie tylko "drogi do raju" bo zauważyłem, że wiele polskich filmów cierpi na taką przypadłość. nikt go nie chce dystrybuować czy co do licha ?

ocenił(a) film na 2
El_Cinemaniacos

Jak znajdziesz im dystrybutora, który zainwestuje w reklamę filmu i znajdzie siec kinową chcąca przyjsc film do dystrybucji to one pojawią się w kinach.
Teraz ciężko o dystrybutora bo ludzie wolą isc obejrzec - Zmierzch itp. A nie polskie komedie, czy inne polskie filmy.
Dystrybutorowi się to nie opłaca, bo włoży duże pieniądze w reklamę filmu i okaże się,że obraz obejrzy 10 -30 tys. widzów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones