PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419862}

Droga do szczęścia

Revolutionary Road
7,2 128 531
ocen
7,2 10 1 128531
7,8 30
ocen krytyków
Droga do szczęścia
powrót do forum filmu Droga do szczęścia

Oglądając filmy z Leonardo DiCaprio prawie nigdy nie byłem znudzony seansem. Sięgając po ten film spodziewałem się dobrej gry aktorskiej która taka była lecz niestety film jako całość był nudny i patetyczny. Gra aktorska pary z "Tytanica" ogólnie udana- film straszni nudny. Muzyka straszna bo jej brak. Minus na minusie.

ocenił(a) film na 10
Furions

może oczekiwałeś filmu akcji.. Ten film w sposób perfekcyjny pokazuje mechanizmy rządzące naszą ludzką naturą. Jak łatwo oddajemy to co najważniejsze dla nas indywidualnie, by zaspokoić społeczne potrzeby. Człowiek jest zwierzęciem społecznym i niestety z tego też powodu w pewnym sensie więźniem systemu. Zarówno gra aktorska jak i sama fabuła broni się sama.. nie ma co tu zachwalać , bo kto widział film to wie, że była ponad przeciętną. Patetyczności nie widziałem tam wcale.. film tym lepszy, że choć historia wyjęta z lat 60-tych to wydaje się być aktualna jak nigdy w dzisiejszym umasowionym świecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones