PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419862}

Droga do szczęścia

Revolutionary Road
7,2 128 524
oceny
7,2 10 1 128524
7,8 30
ocen krytyków
Droga do szczęścia
powrót do forum filmu Droga do szczęścia

4/10

ocenił(a) film na 4

Ten film to jedna wielka kłótnia bohaterów..Nie bardzo mi się spodobał. Di Caprio i Winslet w
filmie są tak egoistyczni że nie ma szans na prawdziwy związek. Trzeba im oddac jednak że graja
znakomicie, ale to za mało. Ja tam nie widziałem nic pouczającego w tym filmie, może poza tym iż
facet z żółtymi papierami jest mądrzejszy od ''normalnych'' ludzi.. :) Widzę że wielu osobom jednak
film się podoba, daje im do myślenia..wiec mogę się mylic co do swojej oceny :)

ocenił(a) film na 8
doroc07

Ja też tak uważam, dla mnie był nudny, zero akcji, ale dobre aktorstwo. Wg mnie źle wyreżyserowany.... Mi się za bardzo nie podobał, ale to kwestia gustu, widać, że dla niektórych super, a dla drugich nuda.

doroc07

Aktorstwo bardzo dobre a film zbyt nudny, rozmawiają, kłócą się i co to za fabuła, nic ciekawego, można zasnąć z nudów.

ocenił(a) film na 5
doroc07

Dokładnie tak samo uważam, dla mnie bohaterka Winslet miała chyba coś z głową, chociaż oboje dziwnie się zachowywali. Ale aktorsko wyszło rewelacyjnie.

doroc07

Wiecie ja mam trochę inne zdanie...kłótnie, problemy z psychiką...to wszystko nie jest łatwe i nie jest też nudne. Bohaterowie borykali się z mogłoby się wydawać czymś łatwym, ale tak nie było:z codziennością. Z tym, że to los ułożył ich życie nie do końca tak, jakby chcieli, że gdzieś zatracili samych siebie, swoje marzenia, miłość do drugiej osoby. W pewnym momencie już prawie to odzyskali (plany wyjazdu du Paryża), jednak ciąża to przerwała. No ale tak, macie rację, dla niektórych świetny, z głebokim sensem (np. dla mnie), a dla niektorych zwykły, nudny obyczaj (np. dla was). Ale szanuję waszą opinie i mam nadzieję, że uszanujecie moją:) byłabym zapomniła-aktorsto rzeczywiście świetne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones