PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419862}

Droga do szczęścia

Revolutionary Road
7,2 128 524
oceny
7,2 10 1 128524
7,8 30
ocen krytyków
Droga do szczęścia
powrót do forum filmu Droga do szczęścia

Pytanie do osób które zetknęły się z tematem. Te zmiany nastrojów, to zapatrzenie w męża.... I jeszcze scena kiedy po śniadaniu pada pytanie "Już mnie nie nienawidzisz?"

Poza tym awantura z czubkiem przy stole wybitnie zagrana przez całą trójkę ;)

mr_Fi

Szczególnie przez czubka, który zaczął po tym światową karierę i należał mu się ten Oscar

To pytanie jest bardzo ciekawe, zaraz muszę trochę poszperać w necie na ten temat.

ocenił(a) film na 10
mr_Fi

Wydaje mi się, że być może to borderline, ale mogę mylić się. :)
Aczkolwiek teraz, gdy obejrzałam film i zobaczyłam twój komentarz to wydaje mi się, że być może April miała to zaburzenie - czytałam książkę opartą na autentycznych faktach, "Przerwana lekcja muzyki", na podstawie której nakręcono film i tam był właśnie opisany problem borderline dość szczegółowo i śmię sądzić, że można to, co działo się z April podporządkować pod to.

ocenił(a) film na 8
Julie94

April była całkiem zdrowa!

ocenił(a) film na 10
limajka

Hm... Może i tak :) Nie wiem.
Jednakże patrząc, co działo się z jej osobą i znając temat borderline to też można tak przypuszczać.

Nie kłócę się w tej sprawie, bo nie wiem. :)
Przypuszczam tylko. :)

ocenił(a) film na 8
Julie94

jeżeli April była chora to mnóstwo ludzi, którzy znaleźli się w życiowej pułapce też jest chorych. To nie żadne schorzenie to sytuacja z której każde wyjście jest niedobre.
Poza tym gdyby była chora to można byłoby westchnąć "no cóż, była chora". Ale własnie dramat polega na tym, że nie była.

ocenił(a) film na 10
mr_Fi

ja bym stawiała na dwubiegunówkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones