PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419862}

Droga do szczęścia

Revolutionary Road
7,2 128 529
ocen
7,2 10 1 128529
7,8 30
ocen krytyków
Droga do szczęścia
powrót do forum filmu Droga do szczęścia

Fenomenalny film!!

ocenił(a) film na 10

Jestem pod wielkim wrażeniem tego filmu! :) Naprawdę fenomenalny! :)
Daję 10, ale gdyby były jeszcze wyższe oceny to "Droga do szczęścia" miała by 100 na 100. :)

Oglądnęłam dzisiaj ten film, ale kupiłam go na płycie już jakiś czas temu i zwlekałam z obejrzeniem, ale zobaczyłam i naprawdę nie żałuję!! :)
"Droga do szczęścia" to moim zdaniem opowieść piękna i przepełniona różnymi odcieniami emocji... Leonardo DiCaprio i Kate Winslet tak wspaniale zagrali młode małżeństwo, że nie mogłam oderwać od nich oczu. Nasycili tą historię niezwykłymi emocjami! Ich bohaterowie byli wykreowani tak realistycznie, a cała historia tak prawdziwa, że mimo, iż to był tylko film to przeżywałam wszystko tak mocno, jakby to działo się w moim otoczeniu z osobami mi znanymi. :)
Naprawdę film rzuca na kolana i widzę, że na forum nie wszystkim podoba się, ale ja jestem nim zauroczona! :)
Szkoda, że nie można zapomnieć niektórych filmów, by móc jeszcze raz przeżyć wszystko na nowo! :)

Reasumując: Naprawdę genialne kino! Przepiękny film!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones