PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419862}

Droga do szczęścia

Revolutionary Road
7,2 128 524
oceny
7,2 10 1 128524
7,8 30
ocen krytyków
Droga do szczęścia
powrót do forum filmu Droga do szczęścia

O ile...

użytkownik usunięty

gra Leo jest coraz lepsza i widać to z filmu na film to Kate staje się już ciężkostrawna. Wszędzie
gra podobnie i mam wrażenie,że zaraz się rozpłacze na ekranie...

ocenił(a) film na 7

Eeee tam Leo zawsze gral dobrze,przyklady "Co gryzie Gilberta Grape`a" czy "Chlopiecy swiat"

to jest choby druga część tytanika... bo te same akotry

ocenił(a) film na 8

Zgadzam się, gra DiCaprio jest genialna, wręcz perfekcyjna, dziwię się, że to Kate dostała za ten film globa, a nie Leo.

użytkownik usunięty
gloryy

Ja się w sumie nie dziwię bo to postać April wymagała pokazania większej gamy emocji

ocenił(a) film na 8

Tak, ale oceniamy grę aktorską, a nie to która postać była bardziej wymagająca. Gra DiCaprio była według mnie bezbłędna, natomiast Kate średnio mi się podobała, oczywiście uważam ją za wspaniałą aktorkę, ale jej gra mnie trochę irytowała. To tylko moje zdanie, rozumiem, że inni mogą go nie podzielać.

ocenił(a) film na 8

Leo bardzo dobrze gra to prawda , natomiast Kate nadrabia pupcią np '' Małe dzieci '' , '' Lektor " nawet na Titanicu to robiła...musi być dobra w te klocki . Dobrzy reżyserzy i bogaci producenci to doceniaja ... ja także :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones