PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419862}

Droga do szczęścia

Revolutionary Road
7,2 128 560
ocen
7,2 10 1 128560
7,8 30
ocen krytyków
Droga do szczęścia
powrót do forum filmu Droga do szczęścia

Może duża części z tych co film już widziało(premiera dopiero ze 3 tyg.!) uzna, że fabuła nie jest interesująca jednakże do mnie bardzo przemawia. Monotonia życia, schematyczność. Takie często ono jest, i nieraz zastanawiamy się czy nie mogłoby być lepsze. W tym filmie jest to idealnie pokazane, jak główną bohaterke przy zdrowych zmysłach trzyma jeszcze wyjazd do Paryża będący synonimem ciekawego, szcześliwego życia, gdzie wszystko byłoby łatwiejsze. Co do aktorstwa... JEST IDEALNE w każdym calu. Godzinami mógłbym się sprzeczać które z głównych bohaterów zagrało lepiej. Dawno nie widiałęm takiego aktorstwa. Teraz pozastaje jedynie czekać na nominacje do Oscarów!

Artis777

wkoncu ktos zauwazyl plusy tego dziela :) jeszcze dodalbym do tego stonowana, leciutka muzyke oddajaca wlasnie monotonnie zycia co jest mysle dopelnieniem Twojego wpisu :)

ocenił(a) film na 8
Artis777

z oscarami bedzie ciężko, raz w tym roku wszędzie królują wielkie widowiska, ewentualnie szczęśliwe historie, dodatkowo Kate to brytyjka, więc pewnie zbyt prędko Oscara nie dostanie (porównują np. do długiego czekania H.Mirren)

ocenił(a) film na 9
callidus

A kto wg. Ciebie nie tyle zasłużył, co dostanie Oscara w tym roku? Ogólnie to słyszałem jeszcze,że Sean Penn (za Obywatela Milka) i Mickey Rourke (za The Wrestler) mają spore szanse, ale nie wiem czy rzeczywiście grali aż tak świetnie, gdyż jeszcze nie miałem okazji zobaczyć tych filmów. Mam nadzieje jednak że chociaż Leonardo DiCaprio dostanie wreszcie statuetke, gdyż już od bardzo dawna mu się należy. A poza tym to mój ulubiony aktor, dlatego bede mu szczerze kibicował w tegorocznej gali.

Artis777

Duzo sie mowi o oscarze dla Franka Langelli za role Nixona w frost/nixon (zagral fenomenalnie), dla Clinta Eastwooda za Gran Torino, dla Brada Pitta za Ciekawa historie benjamina buttona albo dla Willa Smitha za seven pounds

ocenił(a) film na 8
Artis777

Dokładnie tak,również z zachwytem wpatrywałem się w mimikę twarzy jak i gestów i wypada ona rewelacyjnie,Leo i Kate znowu zachwycają grają tak płynnie co nadaje filmowi niesamowity klimat i popycha dalej w jego treść!Bardzo dobre kino no i fabuła również nie przeciętna,jeden z lepszych filmów tego roku!8/10

ocenił(a) film na 9
Paol0

Zgadzam się. daję mu 10/10. jak widać niekoniecznie muszą wybuchać bomby, nie trzeba uciekać, mordować żeby film trzymał w napięciu.
Scena z jajecznicą niezła. Spodziewałam się,że Leo dostanie jajem. Podobna scena była w filmie "Godziny" (J. Moore).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones