PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419862}

Droga do szczęścia

Revolutionary Road
7,2 128 524
oceny
7,2 10 1 128524
7,8 30
ocen krytyków
Droga do szczęścia
powrót do forum filmu Droga do szczęścia

Podobne filmy?

ocenił(a) film na 8

Jak w temacie - będę wdzięczny za polecenie wszelkich wartych uwagi filmów, poruszających tematykę problemów w związkach damsko-męskich (tudzież fajne do obejrzenia razem i rozmawiania o nich później).

Od siebie polecam:
- Zeszłej nocy (Last night, 2010)
- Closer (2004)
- Match Point (2005)

BONUS:
Co się wydarzyło w Madison County ;)

użytkownik usunięty
Gruntowny

'Gorzkie Gody' - nie jest tak dobry jak ''Droga do...'' ale w tym temacie

ocenił(a) film na 8

Znam, znam (odkąd oglądałem go w kinie, gdy miałem 15 lat - a film był oczywiście od 18-tu :))) Nie podawałem go tutaj, bo to trochę cięższy kaliber, i przez to nie dla każdego ;)

użytkownik usunięty
Gruntowny

czy ja wiem czy ciezszy? nie dla mnie! wieksze wrazenie wywarl na mnie film ''Droga do...''

ocenił(a) film na 9
Gruntowny

Film po prostu rozbrajający, do bólu prawdziwy i żaden z wyżej wymienionych nie jest do niego podobny. Bo wbrew pozorom, miłość nie jest tu głównym wątkiem. Tylko przytłaczająca rzeczywistość, która daje nam wybór: albo spełniamy marzenia i robimy to czego pragniemy albo godzimy się na gówniane przeciętne życie i jak to powiedział chory psychicznie bohater filmu (w rzeczywistości jedyna postać, która myślała realnie i twardo stąpała po ziemi) 'bawimy się w rodzinę".

ocenił(a) film na 7
Gruntowny

Blue Valentine mi dość przypomina ten film


ocenił(a) film na 9
Gruntowny

Z cyklu forumowy strych
I jeszcze "Take This Waltz", w którym gra Michelle Williams, tak jak w Blue Valentine.

Gruntowny

Może: Vicky Cristina Barcelona i Poznasz przystojnego bruneta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones