PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419862}

Droga do szczęścia

Revolutionary Road
7,2 128 548
ocen
7,2 10 1 128548
7,8 30
ocen krytyków
Droga do szczęścia
powrót do forum filmu Droga do szczęścia

Rewelacyjny...

ocenił(a) film na 10

Film godny polecenia...Każdy może utożsamiać się z bohaterami filmu, bo chyba każdy choć raz w życiu przechodził to, co oni. Młodym wydaje się, że są wyjątkowi i stworzeni do czegoś innego niż praca sprzedawcy za 800 zl miesięcznie. A rzeczywistość okazuje się inna...
W latach 50' XX wieku wmawiano Amerykanom, że tak własnie powinni żyć- dom, dzieci, rodzina. Nic więcej. Wszyscy podobni do siebie. Powstawały całe osiedla Levittown- takie same domki, tak samo urządzone. To okazało się nie do wytrzymania. Stąd też mamy w latach 60 i 70 bunt młodych- hippisi, Woodstock, itp. Sądzę, że film oddaje realia tamtej epoki.
Zawodzi mnie jedynie gra Leonarda DiCaprio... Widzialabym na jego miejscu kogoś innego.

fusspadi

Nie wiem czy rewelacyjny, ale na pewno przygnębiający, przygnębiający bo jest w nim coś bardzo realnego, rzeczywistego, a scena na końcu - dodatkowo uwidacznia sens tego filmu...

fusspadi

Zawodzi Leonardo DiCaprio?
Nie zgadzam sie,według mnie to była chyba jego najlepsza dotąd rola.Może nie na Oscara,ale na nominacje napewno zasługiwał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones