PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419862}

Droga do szczęścia

Revolutionary Road
7,2 128 524
oceny
7,2 10 1 128524
7,8 30
ocen krytyków
Droga do szczęścia
powrót do forum filmu Droga do szczęścia

Jako cały film oceniam na 5/10. Oglądnelam i mam dziwne odczucia. Jest niby nudny a zarazem
porusza bardzo ważne i trudne problemy jakie moga sie pojawic w małżeństwie. Ogólnie bardzo dobra gra aktorska!

ocenił(a) film na 8
j_u_s_t_a

Gra aktorska - świetna, precyzja, która wzbudza podziw. Nie widzę nudy, jedynie taktycznie spowolnione momenty, które umożliwiają widzowi wczuć się i zrozumieć treść przekazu. Przecudny, mądry, dający do myślenia film, który zostaje w pamięci na dłużej. Ode mnie 8/10.

j_u_s_t_a

Nudny? No błagam. Mnie film zachwycił i poruszył. Gra aktorów znakomita. Jedna z najlepszych ról DiCaprio moim zdaniem.
Pozdrawiam

Struggy

Też tak uważam...jednak nie wszyscy mają ten sam gust...trochę nie rozumiem dla czego dają 4 "ze względu na grę aktorską". A tematyka? Muzyka? Przesłanie? No, ale dobrze, ich opinię również trzeba uszanować :)

ocenił(a) film na 5
j_u_s_t_a

Mam dokładnie tak samo.

ocenił(a) film na 9
lwiatko1997

U Ciebie bym się doszukiwał innych powodów. Masz 16 lat i oceniasz Harrego Pottera na 10/10. Taki jest powód.

ocenił(a) film na 5
filpar

Ależ każdy ma inny gust filmowy. Poza tym "Harry Potter" i "Droga do szczęścia" to dwa różne gatunki i należy oceniać pod różnymi kątami. Proszę się nie czepiać tego, że "Harry Potter" podobał mi się bardziej niż "Droga...".
Możliwe, że jeszcze nie dojrzałam do tego filmu, ale czy to jest powód do krytykowania moich ocen?

ocenił(a) film na 9
lwiatko1997

Nie, nie, oczywiście, że nie :) Każdy ma prawo do swoich opinii.

Cieszę się, że znalazł się na filmwebie ktoś, kto rozważył opcję bycia niedojrzałym do czegoś, zamiast obrzucać błotem wszystkich, którzy tak mówią. Nie ma w tym niczego złego. Ludzie się uczą przez całe życie, zdobywają doświadczenie i próbują zrozumieć świat. Kiedyś jak czegoś nie rozumiałem (w filmie) to nie chciałem tego rozumieć, tylko mówiłem, że to badziewie. Teraz próbuję to zrozumieć; powody, przesłanki i nawiązania. Ale i tak w pewnym sensie jestem debilem. Kto nie jest?

Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones