PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419862}

Droga do szczęścia

Revolutionary Road
7,2 128 524
oceny
7,2 10 1 128524
7,8 30
ocen krytyków
Droga do szczęścia
powrót do forum filmu Droga do szczęścia

Jak myślicię: Czy Kate i Leo mają szansę na Zdobycie Oscarów albo chociaż nominacji za ten film?

konto_przeniesione

Tak!!!Jestem prawie pewna ze Kate otrzyma za te rolą nominację do Oscara...A co do samej statuetki to jeszcze nie wiem,ale byłabym bardzo szczęśliwa gdyby Kate dostała wreszcie Oscara!!!Leo tez ma szanse na nominację! xD

Miss_Snape

Szansa zawsze jest-jak na razie trudno powiedziec;)Moim skromnym zdaniem nominacja bedzie dla Kate oraz Leonarda-maja duze szanse,sa bardzo dobrymi aktorami mlodego pokolenia;)
P.S.Z checia zobacze ten film-szykuje sie dobra gra aktorska i filmowa para wszechczasow znow razem na ekranie;)
Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 7
Pistacia

Myślę, że oboje mają szanse na nominacje i to bardzo duże. Sam film także. To będzie coś w stylu "American beauty", tak myślę. Winslet+DiCaprio+Mendes= to chyba nie może się nie udać^^.

ocenił(a) film na 7
Martini

Widziałyście zdjęcie Kate I Lea razem?

http://i40.photobucket.com/albums/e242/Peanut1258/img022.jpg?t=1182628101

Martini

Śliczna fotka!!! Wielkie dzięki za link! Masz takich więcej?

konto_przeniesione

Jest to (jak na razie) jedyne zdjęcie, na którym Kate Winslet i Leonardo DiCaprio są razem. Zdjęcie pojawiło się prawie tydzień temu w internecie i jest skanem z magazynu Time. Na śledzenie informacji o produkcji polecam forum na imdb. Tam znajdziecie najświeższe informacje na temat zdjęć z planu oraz linki do artykułów.

http://www.imdb.com/title/tt0959337/board

Martini

Chyba?!To się na pewno uda,to będzie świetny film! :D Nie mogę sie już go doczekać!

konto_przeniesione

Z niecierpliwością czekam na ten film! Leonardo i Kate powinni wreszcie zdobyć Oscara! Oni są przecież niezwykłymi aktorami!

olaolcia119

Praktycznie najlepszymi!!Nie wiem czy jest na świecie aktorka lepsza od Kate Winslet!

Miss_Snape

Jestem pewna że nie ma lepszej ;D
za krótki

Miss_Snape

Jestem pewna że nie ma lepszej ;D



<za krótki>

konto_przeniesione

Bo nie ma xD Kate jest najładniejsza,najlepiej gra,jest najlepszą matką xD




konto_przeniesione

tez myślę ze dostaną. przede wszystkim Leonardo DIcaprio. powinien to byc juz jego ktorys oscary z kolei miedzy innymi za role w "Co gryzie Gilberta Grape'" "Aviator" "Infiltracja" czy "Gangi Nowego Jorku" . Kate także zycze Oscara:)

ocenił(a) film na 10
_patka_

Ja również mam wielka nadzieję , że oboje dostaną choć nominację ,było miło:)Co do oscara to narazie nie zapeszam...bo zawsze trzymam kciuki ale narazie bez skutku Nie mogę już doczekać się filmu Pozdrawiam :)

konto_przeniesione

Ja sądzę, że powinni zdobyć. Leo i Kate to naprawdę świetni aktorzy.

lwada

Popieram. Leo i Kate są moimi ulubionymi aktorami, więc trzymam kciuki żeby zdobyli Oskary.

Miss_Khan

Ja też mam nadzieję, że w końcu!!!!!!!!! Z resztą nawet jeżeli nie za ten film to ,,,,,,,,,,następny :D :D :D :D

agnieszka_26

A co myślicie o nominacjach do tegorocznych Oskarów? Uważam, że powinniśmy być dumni za nominacje Katyniu - w końcu to świetny film.

Możecie mi powiedziec, czy Titanic dostał jakieś Oskary? Bo, uważam, że to najlepszy film wszechczasów z świetnymi aktorami!

lostdude

niestety lostdude- Titanic nie dostal zadnego oskara :D

konto_przeniesione

Filmu jeszcze nie widziałem, ale wyraźnie jest podstawiany pod Oscary. Czyli:
Kate Winslet - 5 nominacji, brak statuetki na koncie
Leonardo DiCaprio - 3 nominacje, brak oscara
Roger Deakins(zdjęcia) - 7 nominacji, brak oscara
Thomas Newman(muzyka) - chyba z 8 nominacji, ale brak oscara

Ponadto premiera filmu szykowana jest pod koniec tego roku co wyraźnie to sugeruje. Mendes zwiększyłby swoje szanse, gdyby pokazał ten film na tegorocznym festiwalu Cannes. Ale zobaczymy =p

Pozdrawiam xD

Mr__X

Nie widzieliscie jeszcze filmu,a juz zasługuje wg was na Oscara? Ręce opadają.

Binula

I to na Oscara w każdej możliwej kategorii !! Zobaczycie, że tak będzie, pobije jeszcze Titanica. Kate i Leo znów razem, coś wspaniałego !!

Mr__X

"Ponadto premiera filmu szykowana jest pod koniec tego roku co wyraźnie to sugeruje. Mendes zwiększyłby swoje szanse, gdyby pokazał ten film na tegorocznym festiwalu Cannes."

A ja uważam, że właśnie przez to by swoje szanse zmniejszył. Mendes chyba też tak uważa, bo pomimo tego, że od dóch miesięcy film jest w 100% ukończony, na Cannes (ani prawdopodobnie na żadne inny festiwal) nie pojedzie.

konto_przeniesione

masz, zrobili sobie temat wzajemnej adoracji.

konto_przeniesione

Myślę że mają bardzo duże szanse na nominacje, chyba że w ostatniej chwili pojawi się jakaś niespodziewana świetna rola. Mimo wszystko oboje mają konkurencję - wprawdzie nie dużą, ale być może silną.

O miejsce w kategorii najlepsza aktorka prawdopodobnie będą walczyć MERYL STREEP za "Doubt" (która ma na koncie tylko dwa Oscary), KRISTIN SCOTT-THOMAS za "I've loved you so long" - jak na razie jedna z najlepiej rezenzowana w stanach rola tego roku; SALLY HAWKINS za "Happy-Go-Lucky" (rewelacyjna rola, chociaż film jest niespecjalnie "Oscarowy"); ANNE HATHAWAY za "Rachel Getting Married" (kolejna świetnie recenzowana rola); ANGELINA JOLIE za "Changeling" (niesłusznie, moim zdaniem, pominięta w zeszłym roku na rzecz drugiej wody po kisielu Cate Blanchett) i NICOLE KIDMAN za "Australię" (poprzednia rola u Luhrmanna była jej najbardziej "przełomową"). Wydaje mi się że Kate grała już podobną rolę, więc Akademia może mieć wrażenie deja vu, ale jakoś nie przeszkodziło im to w zeszłym roku, więc szanse są duże. Sporo głosów dostanie także za film "The Reader", ale tutaj jest promowana jako aktorka drugoplanowa, więc nie powinno być wielkich przeszkód.

W kategorii najlepszy aktor dwa miejsca są już najprawdopodobniej zajęte - MICKEY ROURKE w "The Wrestler" i SEAN PENN w "Milk". Prawdopodobnie CLINT EASTWOOD będzie chciał wyreżyserować się w "Gran Torino" tak żeby załapać nominację nie tylko dla najlepszego reżysera. Poza nimi możliwości jest jak na razie mnóstwo: BRAD PITT za "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" (chociaż wydaje mi się, że tutaj bardziej niż gra aktorska będzie liczyć się strona wizualna filmu), FRANK LANGELLA za "Frost/Nixon", RALPH FIENNES za "The Reader", HUGH JACKMAN za "Australię", BENICIO DEL TORO za "Che", RICHARD JENKINS za "The Visitor" (chociaż to niezbyt wyraźna rola).

Faworytami do zdobycia statuetek są na razie (chociaż duża część filmów jeszcze nie pojawiła się na ekranach): Meryl Streep i Sean Penn/Mickey Rourke. Jeśli Kate załapie się do dwóch kategorii - co jest bardzo możliwe - będzie prawdopodobnie faworytką w tej drugiej, bo na razie nie widać tam wielkiej konkurencji nie licząc PENELOPE CRUZ (Vicky Cristina Barcelona).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones