PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419862}

Droga do szczęścia

Revolutionary Road
7,2 128 524
oceny
7,2 10 1 128524
7,8 30
ocen krytyków
Droga do szczęścia
powrót do forum filmu Droga do szczęścia

Poszukuję filmu, który oglądałem kilka lat temu. Z początku myślałem, że to właśnie "Droga do szczęścia", ale pewny nie jestem...

Tematyka była chyba podobna; w filmie występowało małżeństwo, które miało dwójkę dzieci i z tego co kojarzę kobieta dostała do głowy i zabiła swoje dzieci. Na końcu była scena jak siedziała z martwymi już dziećmi za domem (jedno chyba utopiła, a drugie zadźgała nożem) i na to wszedł mąż, a ona zachowywała się jakby nigdy nic się nie stało. Czy ktoś kojarzy ten film?

Z góry dziękuję za pomoc.

Magic492

Może chodzi Ci wyspę tajemnic? Tam jest taka scena i też gra tam DiCaprio...

Vegger

Sorry, źle przeczytałem wyspa tajemnic wyszła w 2010 więc nie o ten film Ci chodzi.

Vegger

Wyspę tajemnic oglądałem i to nie ten film. Tamten film leciał chyba na TVP1. Tylko nie do końca pamiętam kiedy. Najgorsze jest to, że nie potrafię skojarzyć kto grał w tym filmie bo wydawało mi się, że DiCaprio, ale pewności niestety nie mam.

Mimo wszystko dzięki Vegger:-)

ocenił(a) film na 7
Magic492

Przysięgnęłabym, że to wyspa tajemnic. Może pamiętasz kto grał w tym filmie?

Emillia_

Jesteś drugą osobą, która napisała mi, że to ten film więc sprawdziłem:-) no i faktycznie jest tam scena, którą opisałem:-) ale kojarzy mi się jeszcze inny film: Matka zabiła dzieci (prawdopodobnie była ich dwójka), siedziała przytulając jedno zakrwawione dziecko, a o drugim powiedziała, że poszło popływać i było pokazane, że pływały zwłoki dziecka.

Ale teraz sam już nie jestem pewien bo mogłem się pomylić i być może faktycznie chodzi o wyspę tajemnic (może po prostu inaczej zapamiętałem tą scenę). Bo tak mi się wydawało, że tam grał DiCarpio i że ten film był starszy. Szczerze to teraz mam lekki kołowrót w głowie:-)

Dzięki za pomoc;-)

ocenił(a) film na 7
Magic492

Nie ma za co.

ocenił(a) film na 6
Magic492

Chodzi Ci napewno o Wyspę tajemnic z Leo :)

kejt_btv

Gdybym kojarzył aktorów byłbym pewien, a tak? klops:)
Mam wrażenie jakbym widział podobną scenę w innym filmie, ale może to tylko wrażenie:)

Magic492

To na pewno nie wyspa tajemnic! Jeju jak przeczytałam ten opis to sama pamiętam,że oglądałam ten film i był mocny. Mam w głowie tą scenę,ale zero konkretnych twarzy aktorów. Ja dzisiaj nie zasne, dopóki się nie dowiem co to za film. Jak wpadnę to napiszę :)

UnderYourSpell

Cholera,a może to jednak wyspa tajemnic? Byłam pewna,że to się inaczej skończyło,ale po przeczytaniu paru komentarzy na forum, kiedy to głowny bohater zabija swoją żonę,za to że utopiła ich dzieci, jestem na 95% pewna,że to jednak wyspa tajemnic... A wydaje mi się jakbym tamten film oglądała wieku temu :)

UnderYourSpell

No ja też mam wrażenie jakbym oglądał tamten film jakieś 4-5 lat temu. Cały czas myślałem, że scena, którą wcześniej opisałem to zakończenie filmu, a wyspa tajemnic jeszcze troszkę się potem ciągnie... Sam już nie wiem:)

ocenił(a) film na 10
Magic492

z przekąsem dodam, że szukam polskiego filmu, który bęsdzie tak dobry jak ten. Może wreszcie się takiego doczekam... ;)

ocenił(a) film na 7
Wujek_Dobra_Rada_3

Obejrzyj "Plac zbawiciela"

Wujek_Dobra_Rada_3

Polskie i polecam: Zero, Huśtawka, Chrzest

Magic492

Martwe dzieci kojarzą mi się z jednym filmem, w którym też grała Kate Winslet. a tekże Christopher Eccleston, czyli "Więzy miłości" na podstawie książki Thomasa Hardy'ego "Juda Nieznany": https://www.filmweb.pl/film/Wi%C4%99zy+mi%C5%82o%C5%9Bci-1996-716
Może o to chodziło?

Kredka8

Chyba ten film widziałem, ale muszę odświeżyć. Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones