PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419862}

Droga do szczęścia

Revolutionary Road
7,2 128 524
oceny
7,2 10 1 128524
7,8 30
ocen krytyków
Droga do szczęścia
powrót do forum filmu Droga do szczęścia

nie wiem czemu ale jedyne skojarzenie jakie przychodzi mi do glowy po seansie to wielkie podobienstwo tego filmu do "drogi do zatracenia": muzyka, klimat, gra aktorow - no kapitalna sprawa, jestem fanem Sama Mendesa dlatego nie dziwne jest to ze ten film zaliczam do najlepszych jakie w zyciu widzialem, licze na oscary, polecam i pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
boiler5

W tym filmie najlepsze jest aktorstwo, to ono czyni z tego niego opowieść niebanalną i jeśli on ma zdobyć statuetki, to właśnie przede wszystkim za kreacje pierwszo planowe. Dodatkowo w ostatnich latach akademia nagradza filmy pełne pesymizmu, zimna i pod tym względem Droga... wpisuje się w ten trend. Nie widziałem jeszcze zbyt wiele tegorocznych faworytów (wskazywanych przez prasę), ale te kilka jak Australia, Tajne przez poufne, Mamma Mia!czy Oszukana nie są jakimiś wybitnymi dziełami, jak choćby ubigłoroczni zdobywcy Oscarów, więc Droga... ma spore szanse.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones