PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419862}

Droga do szczęścia

Revolutionary Road
7,2 128 560
ocen
7,2 10 1 128560
7,8 30
ocen krytyków
Droga do szczęścia
powrót do forum filmu Droga do szczęścia

Zacznę od tyłu. Zakończenie faktycznie, nie takie przewidywalne, bo któż mógłby przewidzieć, że On zostanie sam. I to w taki sposób...

ja po TYM duecie spodziewałam się maksymalnego "łechtania" mojej duszy filmowej... gra aktorska- sami przyznacie była Genialna! Kate wcieliła się perfekcyjnie w znudzoną życiem, nieszczęśliwą kobietę... mającą kochającego mężczyznę, dzieci i znajomych- strasznie samotna w tym swoim życiu. Piszecie o niej "egoistka"... ale spojrzeć na to z drugiej strony. Została kurą domową, nie miała swojego celu... chciała być aktorką, a spełniać się miała w robieniu obiadów i udawaniu szczęśliwej babeczki w pięknym białym domku na wzgórzu. Moim zdaniem idealnie odegrała tutaj rolę nieszczęśliwej, zagubionej kobiety, o której cały świat zapomniał...

Leonardo był dobry. Nie wiem czemu, ale on jak dla mnie nic się nie zmienił od czasów Titanica :D pracowity, porządny gość. Akcja z romansem... troszkę dziwne. W domu miał fajną żonkę, a rzucił się na taką nudną ciotkę... trochę mi to popsuło odbiór filmu. Niby chciał być szczęśliwy, niby był... ale liczyły się dla niego tylko i wyłącznie pieniądze. Ale nie mnie tu oceniać kto był lepszy w tym filmie.

Sąsiadeczka, no cóż... zdesperowana housewife... ;) jej syn był dobry. Niby psychopata, ale jak dla mnie to najmądrzejsza postać całej ekranizacji :]

Sama fabuła, w ogóle nie przypadła mi do gustu. Nie tracąc nadziei oglądałam film od początku do końca i jakoś mnie nie przekonał.
Za grę Kate dam 9, fabuła jak dla mnie hm może i ukazała beznadziejność życia bohaterów, ich niespełnione marzenia ... ich oczekiwanie na cud, który odmieni życie... jednak CZEGOŚ mi w tym brakowało.

pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
pomidoresssss

Jestem tego samego zdania, fabuła mnie nie zaciekawiła. Każdy pisze, że ten film jest dołujący, mnie jakoś nie zdołował. W ogóle to oglądałam go tylko dlatego, żeby pogapić się na Kate i na Leosia. Bardzo podobała mi się gra Kate. I za nią daję 8/10

Film dla mnie jest nieciekawy pewnie z tego względu, że jak na mnie jest za poważny. Może gdy obejrzę go za parę lat, to mi się spodoba, bo mojemu bratu, który jest ode mnie 10 lat starszy film się podobał :)

Oldzia_

ja się trochę dziwie Kate*, bo reżyserem jest jej mąż. A z tego co wiem po zwiastunach to oni się tam kochają i tym podobne. I ja na jej miejscu nie wyobrażam sobie żeby moj mąż mówił mi "Nie Kate bądz bardziej wiarygodna" i tak dalej. No chyba wiecie o co mi chodzi :)


*ale nie dziwie że wybrała taką fajną role ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones