PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=263351}
5,6 1 684
oceny
5,6 10 1 1684
Droga donikąd
powrót do forum filmu Droga donikąd

Myślałem,ze będzie przeciętny, ale to co zobaczyłem zasługuje maxymalnie 2/10.
Jak ktoś jest ciekawe niech obejży, nie będe odradzał,ani zachęcał.
Moim zdaniem ten film to totalne nieporozumienie.
Na samym początku już mnie korciło, żeby przewinąć do przodu, bo nic się nie działo i tak do końca filmu.
Tylko stracony czas.....
Dziwi mnie,że ma tak wysoką note na filmweb, ale każdy ma swój gust.

użytkownik usunięty
mirasta

A ja się z Tobą nie zgodzę, mnie się film podobał.
Zresztą, każdy ma inny gust :P

Film nudny jak cholera, myślałam że się rozkręci ale niestety tylko końcówka jest taka w miarę. I gdyby nie grał tam Scott Mechlowicz-Taylor to bym go nie obejrzała. Nie polecam!

Mi także sie podobał ,chociaż bym naprawdę nudny. Fajnie zagrał Scott Mechlowicz , moim zdaniem ma talent . W mojej ocenie film zasługuje na 6.

Pozdrawiam

Ignacpl

Ignacpl

Fatalny, twórcy chyba sami nie wiedzieli co chcą osiągnąć, zero napięcia, zero zainteresowania widza czymkolwiek, dziwne cięcia, tak naprawdę trudno mu przyznać jakikolwiek gatunek bo do żadnego nie pasował bądź też źle spełniał swoją rolę czy jako thriller czy też dramat. Rozsądnym widzom nie polecam, albo też polecam po to by mogli bardziej docenic dobre czy nawet średnie filmy. Amen

ocenił(a) film na 5
Zajcevv

Niestety takich filmów było mnóstwo a ten odpada.No i o co chodzi z tym,że ta pani nie pokapowała co ten koleś knuł.Uwierzyła mu a nie komuś kogo znała wcześniej.Naiwne trochę .Chyba że ludzie rzeczywiście są aż tak tępi hmm

ocenił(a) film na 7
Ignacpl

Zgadzam się mi również podobał może akcji dużo nie było ale miał taki fajny wakacyjny klimat i super krajobrazy oceniam go spokojnie 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones