PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=805690}

Droga na Marsa

Camino a Marte
6,1 263
oceny
6,1 10 1 263
Droga na Marsa
powrót do forum filmu Droga na Marsa

Ten film dla wielu osób może przejść zupełnie niezauważony. Przyznaję, że sam zupełnie przypadkiem zacząłem go oglądać. A niezauważony, bo produkcji meksykańskiej? (nie amerykańskiej, nie europejskiej, nie kina, do którego człowiek jest przyzwyczajony?). Po części na pewno tak. A dodając, że leciał na Cinemaxie, to gdzieś w podświadomym odczuciu nie zwiastowało to czegoś wyjątkowego.
I w tym miejscu mógłbym rozwinąć tytuł tego wpisu, ale najlepiej po prostu obejrzeć ten film... i nie mniej usłyszeć :)

ocenił(a) film na 8
yuflov

Ta muzyka coś cudownego

Canyon7

Absolutna czołówka ścieżek dźwiękowych, jakie kiedykolwiek słyszałem... i też nie przypadkowo to nawiązanie do K-Paxa.
Myślę, że jak ktoś przykłada wagę do warstwy muzycznej w filmie, to tutaj powinien być zauroczony :)

ocenił(a) film na 7
yuflov

Film dobry to fakt, a na dodatek z tej części świata dociera do nas nie wiele dobrych produkcji i trzeba je "wyłuskiwać" z programów filmowych oferowanych przez platformy np. nc+ gdzie jest wymieniony przez yuflov-a Cinemax będący siostrzanym kanałem HBO prezentującym coraz lepsze filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones