PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834713}

Droga powrotna

The Way Back
6,3 8 668
ocen
6,3 10 1 8668
5,6 9
ocen krytyków
Droga powrotna
powrót do forum filmu Droga powrotna

Udane połączenie dramatu z kinem sportowym - bardzo dobrze się to oglądało.Największym atutem tego filmu jest świetna rola Afflecka - snuje się jak pijaczyna bo tym ekranie,ale dobrze mu to wychodzi,widać że facet sam przerabiał problem alkoholowy w swoim życiu.Dobrze ukazany zarówno problem uzależnienia jak i wątek sportowy - jest w tym filmie kilka naprawdę dobrych scen,jak ta rozmowa z żoną w samochodzie,wizyta na grobie synka czy sama końcówka.Szczerze polecam.

kleju30

dawno nie widziałem nic z Affleckiem i nic sportowego, ale chętnie obejrzę. Poza tym Affleck w końcu wygląda jak facet, przytył i dużo dużo lepiej wygląda na zwiastunie niż jak był chudy. Ale wydaje mi się, że to będzie połączenie Coach Carter + Manchester by the Sea, ale mogę się mylić. Ale koncówka pewnie do przewidzenia prawda? Czy taka zaskakująca jak w Światłach Stadionów?

ocenił(a) film na 7
Mauna_Kea

Zgadzam się z Tobą - Affleck to ten typ faceta i aktora,któremu wiek służy - polubiłem kolesia ostatnio.Co do samej końcówki,to nie chcę spojlować,ale napiszę tak - jeżeli chodzi o życie prywatne głównego bohatera to raczej przewidywalna,ale sportowo już nie koniecznie.Zobacz sobie sam bo moim zdaniem warto.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones