PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 626
ocen
7,1 10 1 76626
6,8 21
ocen krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga

Jak to ja - spojrzałam na ten film z punktu widzenia matki. Gdy oglądałam ten film, moje dzieci były tylko trochę młodsze od ekranowego chłopca. Każda minuta tego filmu była dla mnie cierpieniem... Miałam wrażenie, że kiedyś setki lat później lub wcześniej, przeżyłam już coś takiego. W życiu nie widziałam tak przygnębiającego filmu. Wcześniej myślałam, że nic nie pobije A.I. Spielberga, Grobowiec Świetlików i Niemożliwe (o tsunami), ale Droga bije wszystkie te filmy na głowę - już nigdy więcej nie obejrzę go ponownie.

ocenił(a) film na 7
misti27

"Niemożliwe" to właściwie historia z pogranicza SF bo tego tsunami jak byli blisko plaży nie dałoby się przeżyć. Sama pani widziała że te fale działały jak gigantyczny blender i większość ludzi zginęła od ran zadanych przez przedmioty w wodzie a nie od niej samej. Do tej pory zresztą krążą zdjęcia w sieci gdzie identyfikowano ofiary po znakach szczególnych : uśmiechnięta ładna dziewczyna z tatuażem a obok zdjęcie tego co z niej zostało . Jest taki film który chciałbym zobaczyć bo na faktach ale ponoć tak ciężki że trudno się po nim pozbierać: "Dziewczyna z sąsiedztwa". Ponoć doła ma się po nim kilka tygodni

ocenił(a) film na 10
borsuk96

Tytuł mi znany, ale dobrze, ze mnie uprzedziles, będę miec go na uwadze.

ocenił(a) film na 7
misti27

Jeszcze "Megan is missing" . Co prawda nie na faktach ale ludzie odchorowywali i nikt nie mówi że takie sytuacje się nie zdarzają w rzeczywistości choć czasami rzeczywistość jest gorsza niż fikcja. W "Droga" jest spiżarnia kanibali i jak wszystko rypnęło to ludzie byli zmuszeni do ekstremalnych zachowań by przeżyć a to do czego są zdolni to wystarczy zobaczyć filmy karteli z egzekucji. Jednemu gościowi kiedyś wysłałem link zwany funky town to jeszcze przeżył ale jak zobaczył drugi i to co kartel zrobił synowi policjanta to mnie zbluzgał za to że 3 dni przez to nie spał

ocenił(a) film na 7
borsuk96

O co dokładnie chodzi z tym kartelem i synem policjanta? Tzn. Co oni mu zrobili?

ocenił(a) film na 7
snake_plissken84

Temu policjantowi od razu poderżnęli gardło a na jego synu zrobili egzekucję jak chińska 1000 cięć: kroili go na żywca i dopiero jak wyjęli jelita i wątrobę to wyciągnęli mu serce. Wiele było komentarzy że nikt na trzeźwo by tego nie zrobił i musieli być naćpani

ocenił(a) film na 7
borsuk96

Rzeczywiście chora i poje.bana akcja, ale niestety jestem w stanie uwierzyć, że są na świecie ludzie, zdolni zrobić coś takiego bez brania żadnych "wspomagaczy". Nie wiem czy widziałeś kiedyś program "Alfabet mafii", tam było o metodach naszych rodzimych grup przestępczych z Pruszkowa i Wołomina. Nie odbiegały one od tego co prezentują meksykańskie kartele, a czasem powiedziałbym nawet że przebijały okrucieństwem. Pozdro.

ocenił(a) film na 10
borsuk96

https://www.filmweb.pl/film/Dziewczyna+z+s%C4%85siedztwa-2007-374034 faktycznie, nie obejrzę go... ludzie ostrzegają w komentarzach...

ocenił(a) film na 10
borsuk96

wlaściwie to są dwa filmy o tej tragedii https://www.filmweb.pl/film/Ameryka%C5%84ska+zbrodnia-2007-334477

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones