PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 653
oceny
7,1 10 1 76653
6,8 22
oceny krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga

Podstawowym jego bledem jest to ze w ogole zostal nakrecony !!! Tragedia !! Strata ta ta czasu na taki gniot!! Jest mniej zaskakujacy niz sraka po zjedzeniu kielbasy z mlekiem!! Wloczega ojca z synem w poszukiwaniu konikow polnych i zagladanie do pustych domow a do tego niesamowicie zaskakujace dialogi to juz za wiele!! Dobrze ze stary tyle sie najaral ze w koncu zszedl z tego postapokaliptycznego swiata bo ten chlam nigdy by sie nie zakonczyl!!
ps. Podziekowania dla Aragorna ktory tak sie stoczyl.

ocenił(a) film na 1
osasuna

No i to jest to,nareszcie ktos kto wie ze gniot to gniot! W 100% procentach sie zgadzam.

ocenił(a) film na 9
osasuna

Dziwne, obaj mi na fanbojów księgi ocalenia wyglądacie, i obaj wyglądacie jak multikonta... Przypadek? Nie sądzę - nie karmić troli.

ocenił(a) film na 1
martinez88

Cos sie tak na ksiege uparl. co do trola to popatrz w lustro!
nikt nic nie porownuje tylko takie puste jek ten film ciemne masy.

ocenił(a) film na 8
osasuna

Znakomity to on nie jest ale spokojnie można mu dać 7/10, wg mnie przekaz jest trafny: Droga, którą podążają bohaterowie przypomina nam nasze życie podczas, którego szukamy dobrych ludzi i Boga. Możemy być jak ojciec, walczący o życie nie pomagający innym albo jak chłopiec, który chce nieść pomoc, chce być tym czego szukają: Dobrym Człowiekiem. W rezultacie chłopiec odnosi zwycięstwo. Mało tego, bardzo zaskoczył mnie chłopiec, jego rola, fantastyczny.

ocenił(a) film na 9
osasuna

naprawdę musiała ci smakować sraka skoro tak napisałeś. JAkby co to u mnie wybierają szambo niedługo zaproszę cię na ucztę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones