PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 654
oceny
7,1 10 1 76654
6,8 22
oceny krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga

Koniec świata wiąże się z podejmowaniem trudnych decyzji. Czy oby przeżyć poświęciłbyś drogi widzu swojego palca? Albo nogę? Czy zjedzenie własnej głowy jest możliwe? Zapraszam do dyskusji.

menklawa

Nie.Nigdy bym sobie czegoś takiego nie zrobił,nie dał bym rady.Ale,inaczej się myśli w sytuacji bez wyjścia,a inaczej siedząc przed komputerem i jedząc popcorn.

TowerKingsley

Większość z nas nie dałaby rady. Myślę że to trochę kwestia treningu. Można zacząć od np obgryzania paznokci i metodą małych kroczków przyzwyczajać się do smaku własnego ciała.

menklawa

Kiedyś zjadłem sobie kawałek wargi.Nie ma smaku.

TowerKingsley

Cóż lepsze to niż gdybyśmy smakowali np jak wątróbka, albo gotowany żółw. Jeśli komuś to przeszkadza zapasy kucharka mogą okazać się niezbędne.

menklawa

Dawno już tak się nie uśmiałam czytają wątek na fw - DZIĘKUJĘ :*

yosha69

Ciekawe czy będzie Ci do śmiechu gdy pewnego ranka zamiast dylematu jajecznica czy zupa mleczna pojawi się dylemat rączka czy boczek (własny!) na śniadanie.

menklawa

Szanowny Panie, masz pan jakieś kanibalistyczne zapędy i niepotrzebnie siejesz defetyzm, co jest o tyle straszne jaki i zabawne :)
Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones