PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 654
oceny
7,1 10 1 76654
6,8 22
oceny krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga
ocenił(a) film na 7
Ktototakikasztaniaki

Możesz wyjaśnić? Telewizja raczej nie ma w zwyczaju skracać filmów...

ocenił(a) film na 8
Ktototakikasztaniaki

jeśli nie więcej...
Dnia dzisiejszego premierę w tivipi miała bardzo ciekawa pozycja jaką jest film pt. Droga. Już w trakcie oglądania miałem wrażenie, że coś jest nie tak, no ale poczekajmy - może ja coś źle zapamiętałem.
Chwilę po seansie usłyszałem od domowników, że film był nudny i zrobiony w pośpiechu dlatego chciałbym przekazać tym, którzy film oglądali pierwszy raz, żeby nie oceniali go zbyt szybko, gdyż to co zrobiła z nim w/w stacja tv woła o pomstę do nieba. Telewizja ma w zwyczaju skracać filmy w tym przypadku nawet je ocenzurować jeśli te np. nie mieszczą się w ramówce. Nie namawiam na ściąganie filmów, muzy ale są jeszcze inne możliwości, by zapoznać się z tym czego w dzisiejszym seansie zabrakło. Spoilować nie będę. Żal wylany. Dziękuję :)

ocenił(a) film na 8
Ktototakikasztaniaki

Zgadzam się z Tobą w 100% coś powycinano lub jest to zmiękczona wersja....bo ja pamiętam iż na bagnach, gdzie goniono tą kobietę z dzieckiem, doszło do rzezi. Końcówka też była inna. Dokładnie nie opisze co, gdzie i kiedy wycięto ..ale z 12 min by się uzbierało :/

ocenił(a) film na 8
JarJar82

nie przypominam sobie innej końcówki - dokładnie tak się kończył film który widziałem z 2 lata temu
/ jeśli coś wycięli to naprawdę niewiele nie sądzę aby to było aż 12 min chyba że mówimy o jakiejś zupełnie innej trudno dostępnej wersji /

ocenił(a) film na 8
mariuszj1939

Mariuszj ...nie mam na myśli całkowitej zmiany sensu zakończenia ale było tam kilka ujęć więcej....

ocenił(a) film na 8
JarJar82

ciężko powiedzieć bo nie wychwyciłem tych dodatkowych ujęć na końcu ale w trakcie filmu mogły być

Ktototakikasztaniaki

MOŻLIWY SPOILER Oglądałam, a że nawet lubię takie "nudne" filmy to całkiem mi się podobało. Zastanowiło mnie tylko zakończenie. Nosz kurcze, prawie przez 2 bite godziny oglądałam film w którym bohaterowie szli sobie na południe, a efekt jest taki, ze nie wiem czy doszli O.o było tam coś jeszcze po scenie chłopca z tą rodziną? Bo ogólnie miałam wrażenie, ze film się urwał dokładnie w miejscu, w którym powinien się rozkręcać...

ocenił(a) film na 10
Lili89

Ta cała podróż nie była normalną wycieczka w poszukiwaniu lepszego miejsca na życie, jest ona symbolem dorastania chłopca. Ojciec cały czas przygotowywał go na jego ( tj Ojca) śmierć.

Ktototakikasztaniaki

Jeszcze coś. Jeśli ktoś po obejrzeniu dzisiejszego wyczynu tvp równiez stwierdzi, że film był nudny ma ode mnie info, że w dzisiejszym pociachanym eksperymencie tvp(niesetety) zabrakło troszkę akcji. Filmy generalnie są tworzone w ten sposób, by miały trafiać do jak największego grona odbiorców a miłośnicy boom boom również się znajdą. Dzisiejszy seans w tvp może zaszkodzić ocenie filmu a tego bardzo bym nie chciał, gdyż jestem jego fanem.

ocenił(a) film na 8
Ktototakikasztaniaki

No napisz co tam było. Przecież i tak każdy spodziewa się spoilera w takim temacie. Nawet to nie spoiler :P

ocenił(a) film na 8
Ktototakikasztaniaki

Kasztaniaki, nie pierdziel, tylko mów o co chodzi.

ocenił(a) film na 7
Ktototakikasztaniaki

Można w takim razie prosić o wyjaśnienie? Założyć by wypadało odrębny temat na forum okrasić go mianem SPOILERA i wyjaśnić wczorajszym widzom jakim cudem telewizja mogła coś takiego zrobić, bo ja w takim razie oburzona jestem! SPOILER TO BĘDZIE DLA TYCH CO FILMU NIE WIDZIELI A JA MAM PYTANIE CZY SCENY KTÓRYCH ZABRAKŁO JAKOŚ NA CAŁY FILM WPŁYWAJĄ CZY ZOSTAŁY USUNIĘTE Z POWODU NP. GODZINY EMISJI, MOŻE CHODZIŁO O SCENY ZBYT BRUTALNE?

ocenił(a) film na 7
Ktototakikasztaniaki

podłączam się - zbuduj duże słowo spoiler z kilkoma znakami interpunkcyjnymi i enterami i napisz co wycięto jeśli możesz :)

ocenił(a) film na 8
Ktototakikasztaniaki

Mnie się zdaje,że coś jeszcze powinno być na koniec. Nie wiem czy zwróciliście uwagę na dialogi podczas napisów końcowych. Może autor tego postu to miał na myśli:).

ocenił(a) film na 7
azumi79

Dokładnie te napisy końcowe może coś dają nam do myślenia a czy wyłapał ktoś tam jakieś konkretne dialogi? Czy dało się usłyszeć co konkretnie ludzie mówią?

ocenił(a) film na 8
Ktototakikasztaniaki

to zwyczajnie nie była wersja reżyserska

ocenił(a) film na 7
Ktototakikasztaniaki

porównałam zakończenie wersji z tvp z wersją ściągniętą i niczym się nie różnią :)

Miyana

gdzie napisałem, że zakończenie było inne?

ocenił(a) film na 7
Ktototakikasztaniaki

JarJar82 tak napisał, a że Ty napisałeś że skrócili to ja mówię, że na pewno nie końcówkę:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones