PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 654
oceny
7,1 10 1 76654
6,8 22
oceny krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga

Momentami miałem wrażenie, że oglądam Drogę z Rickiem Grimesem z The Walking Dead w roli głównej, mimika twarzy momentami niemalże identyczna zarówno u Viggo Mortensena jak i Andrew Lincolna. Ktoś jeszcze tak uważa ?

ocenił(a) film na 8
TheSeith

To są bardzo podobni aktorzy, jak oglądałem niedawno Władce Pierscieni to się smiałem, RICK! Gdzie twój rewolwer :)

ocenił(a) film na 8
tomiszczak

Heh witaj w klubie !!! Kiedy patrze na wszystkie odcinki TWD,od razu przypomina się Aragorn. Nie wiem czemu,ale właśnie Aragrn najbardziej kojarzy mi się z Rickiem

Gladiator1000

Litości Aragrn? Ci faceci nie są w ogóle podobni do siebie.

ocenił(a) film na 8
TheSeith

Myślałam, że to tylko ja sobie wmawiam to podobieństwo na zasadzie podobnych okoliczności :)

ocenił(a) film na 1
TheSeith

Właśnie się zastanawiałem jak można sie zachwycać tym filmem który jest TOTALNĄ porażką, ale skoro odzywają się fani the walking dead ,którego oglądanie straciło moim zdaniem sens w ok.3 sezonie. Choć nigdy nie był to tak naprawdę serial który można było nazwać chociaż dobrym. No to wszystko jasne skąd ma on tak wysoką średnią ocenę.

ocenił(a) film na 9
jakub_zagaja

Walkin Dead to dno, wiadomo, nie tyrzeba byc geniuszem, max to 3 sezon. Ale The Road jest genialny i wystawianie jedynki, to nic innego jak prowokacja, bo w skali 1-10 można w nim troche więcej niż 1 znaleźć

ocenił(a) film na 1
marek_section8

Słuchaj możesz to traktować jak prowokacje, twoje prawo
ale pierwszy raz w życiu zasnąłem na filmie 3 razy stąd tak niska ocena

jakub_zagaja

to oznacza jedno: musiałeś oglądać go późno albo coś wypiłeś lub zjadłeś.

ocenił(a) film na 9
jakub_zagaja

Mam kolegę, który nawet wracając z pracy potrafi zjechać na pobocze i się zdrzemnąć. Ale to wcale nie znaczy, że podczas jazdy się nudzi. Kiedyś wygadał się przed lekarzem i po badaniach okazało się, że ma jakąś łagodną formę narkolepsji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones