PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 653
oceny
7,1 10 1 76653
6,8 22
oceny krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga

KOMPLETNA PORAZKA

ocenił(a) film na 2

Bardzo lubie tego typu kino,ale wydawac sie moze ze na obecna chwile mamy przesyt tego typu kina, ktore pokazuje nam koniec swiata. W tym filmie nie dzieje sie nic, mamy 2 postacie ktore ida . . . na tym koniec .Zadnej akcji,zadnych zaskakujacych fragmentow,dalem 2 tylko dlatego ze podobaly mi sie krajobrazy zniszczonego swiata Absolutnie nikomu nie polecam tego filmu !!!

ocenił(a) film na 7
jazwik

Ośmielam się zauważyć, że ten obraz jest raczej wierną adaptacją książki Cormaca McCarthy'ego więc właśnie o klimat postapokaliptycznego świata tu chodziło, nie o akcję lecz bardziej o przemyślenia nad kondycją człowieka w ekstremalnej sytuacji.

jazwik

Popieram.. ten film to kompletna porażka. Nudny i ponury. Jak wyżej zauważono 2 postacie przez około półtorej godziny idą i nic poza tym. Czas poświęcony na obejrzenie tego filmu uważam za stracony.

ocenił(a) film na 4
wisu

Popieram w 70%.. Słaby.. Nudny a jednak coś w nim jest i za to 30%.. Za Tą "Dobroć" w czasach totalnego rozchwiania ludzkich zachowań. Główni bohaterowie stwierdzają że będą dobrzy. Plusem są jak stwierdził przedmówca Ciekawe krajobrazy.

ocenił(a) film na 9
jazwik

W tym filmie dzieje się więcej niż dostrzegasz. Spójrz na niego przez pryzmat emocji, uczucia, więzi, nadziei o jej braku, a wtedy być może dźwigniesz swą ocenę.

ocenił(a) film na 5
jazwik

Film ukazuje postacie zmierzają donikąd, mało co się dzieje, poza obrazami upadku człowieczeństwa. Trudno by było spodziewać się w tym filmie happy endu, bo szanse były marne na takowy, a gdyby nagle odnaleźli raj miodem i mlekiem płynący, film stał by się banalny. Jedyną bazą na której powinien się w takim wypadku skupić reżyser jest więź ojca i syna i wszystko co się z tym wiąże. Wydaje mi się że jednak można było z tej sfery więcej wyciągnąć, co nadało by filmowi większej wartości. Uważam, że za mało było w nim emocji i powodów do wzruszeń. Film dostał 5 i tak się zastanawiam, czy aby mnie nie poniosło, a zapowiadał się nieźle.

jazwik

Ja dałem 7/10. Świat po wojnie nuklearnej przedstawiony w tym filmie jest na pewno bardziej realny niż w Mad Max'ie.

ocenił(a) film na 8
jazwik

Ja dałem 8/10 moze dlatego ze filmy typu wybielm sam 20 typa w jednej scenie juz mnie nie bawia a mzoe daltego ze zauwazylem cos w tym filmie czego wiekszosc ludzi tutaj zebranych dostrzec nie potrafi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones