PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 649
ocen
7,1 10 1 76649
6,8 22
oceny krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga

Kochani broń Was Panie Boże od oglądania tego hłamu!! żenada!! bardzo słąby film, jedyne co w miarę ok to efekty w sensie charakteryszacja etc..fabuła jest beznadziejna..pomijam juz że sporo mnie kosztowało żeby dotrwac do końca....ogólnie NIE POLECAM

ocenił(a) film na 9
goska00

A co nam polecisz z filmów o podobnej tematyce?

ocenił(a) film na 8
goska00

pewnie gdyby zagrał w nim Brad Pitt , była by "rewelka"...

ocenił(a) film na 8
goska00

Przecie w filmie liczy się charakteryszacja.
No faktycznie - brak non-stopowej akcji sprawia, że film jest denny, a fabuła beznadziejna!!! W końcu jak fabuła może być dobra bez ciągłych wybuchów, mrożącej krew w żyłach akcji itp.

ocenił(a) film na 7
goska00

Nie jest to majstersztyk ale film oceniłem jako dobry. Jedynie końcówka i altruistyczne odruchy chłopaka mnie poirytowały.

ocenił(a) film na 9
NW_

fajne jest to ze syn bohatera w koncu odnalazł swoją włąsną drogę ( the road :) ) i idzie "pod prąd" nie ulega pokusom, jest tym dobrym. jeszcze fajniejsze jest to ze w tych trudnych dla niego chwilach - smierc ojca - nawet odnalezienie ludzi dobrych nie wiąże się z żadnym optymistycznym zakonczeniem tej historii. ich wszystkich czeka zagłada, to jest baznadzieja losu i droga bez odwrotu.

ocenił(a) film na 9
qwas1qwas1

nie jest dobry - jest dziecięco naiwny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones