PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 658
ocen
7,1 10 1 76658
6,8 22
oceny krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga

Nie dla mnie

ocenił(a) film na 1

film był kompletną masakrą co chwilę patrzyłem tylko ile do końca pozostało czasu. Zbyt
wolne tempo pogmatfana historia. Ogólnie nie polecam

użytkownik usunięty
lenc93

Mam podobne odczucia, film to strata czasu..
niesamowite UPODLENIE człowieka - zwlaszcza tych "mysliwych"

użytkownik usunięty
lenc93

człowiek pozbawiony w zupełności swojego czlowieczeństwa..

zwierzeta mają więcej godności... swój swojego nie zje z tego samego gatunku..

ocenił(a) film na 9

i przedstawienie w filmie takich zachowań decyduje o negatywnej ocenie takiego filmu? żartujesz?

użytkownik usunięty
cyc2

nie skąd...

pierwsze 30 minut to była katastrofa NUDA - zastanawiające jest tylko to w trakcie oglądania czy nie przewinąć na sam koniec aby zobaczyć końcówke...

ocenił(a) film na 9

Do tego typu filmów trzeba dojrzeć. Niektórym to nie grozi no ale cóż... Dla mnie film super. Jak i książka.

A wystarczy ruszyć wyobraźnią...

ocenił(a) film na 1
Witelon

bycie dojrzałym nie ma tu nic do rzeczy. Uważam się za osobę dojrzałą emocjonalnie i myślę,że anetaa_87 też może taka być lecz po prostu film MA PRAWO SIĘ NIE PODOBAĆ. Nie każdemu musi się podobać to samo,ja jestem zachwycony Skazanymi na Shawshank,zarówno książką jak i filmem,ale to nie oznacza,że jeśli się komuś to nie podoba co mi się podoba to jest niedojrzały albo głupi

ocenił(a) film na 8
lenc93

Kanibalizm z glodu jest niemozliwy ?:) Zwierzeta tego nie robia ,gdy same sa zagrozone ,za niedlugo dowiem sie na filmwebie ze chmury to ptasie mleczko. W miedzy czasie polecam http://www.filmweb.pl/film/Alive%2C+dramat+w+Andach-1993-3772 ,albo na yt dokument z national geografic .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones