PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 642
oceny
7,1 10 1 76642
6,8 21
ocen krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga

Nuda , Nuda , Nuda

ocenił(a) film na 5

5/10 - naciągane. Skąd taka wysoka średnia to ja nie wiem.

ocenił(a) film na 9
blur123

może jesteś za mało inteligentny na takie filmy ??

ocenił(a) film na 5
marylef

A może - wielki inteligencie - po prostu mamy odmienne gusta? Czy ja napisałem, że nie zrozumiałem filmu? Nie przemawia do mnie i tyle. Mam prawo do swojej opinii a Ty nie masz prawa do oceniania mojej inteligencji. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
blur123

Czyli jednak wiesz skąd taka wysoka średnia.
Swoją drogą bardzo dziwi mnie, że dużo wyżej oceniłeś Księgę ocalenia, czyżby tamte bajki do Ciebie przemówiły?

ocenił(a) film na 5
Mr_Pink____

Oceniłem też wysoko Shreka - "bajki do mnie przemówiły".

ocenił(a) film na 8
blur123

Idź włącz sobie bajeczke ;d

GanGstaRR

To, że film nie jest widowiskowy nie znaczy, że ma być nudny. Film co prawda ma trochę dużo przebitek i można byłoby wsadzić ok 90 minut, ale bez przesady. Do tego też nie ma on takiej klasycznej budowy jeżeli chodzi o punkty zwrotne. Do tego czemu naciągane? Jak dla mnie w tym filmie jest właśnie mocno postawiony akcent na realizm.
Czego zresztą spodziewałeś? Mortensen zacznie wymachiwać maczetą i rozwalać gangi kanibali? wyścigów zdezelowanych tracków na opuszczonej autostradzie? Takie filmy też mogą być ok, ale to nie znaczy, że tylko. W tym filmie chodziło o pokazanie człowieka i relacji międzyludzkiej, a nie robienie rozbuchanego kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones