PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=419050}

Droga

The Road
7,1 76 654
oceny
7,1 10 1 76654
6,8 22
oceny krytyków
Droga
powrót do forum filmu Droga

Słaby i nudny.

ocenił(a) film na 3

Nude panie nuda czasami zdarzaja sie kanibale i tyle film to praktycznie jedna scena ida i spia nic sie kompletnie nie dzieje.

misgumis

Zapomniałeś /aś dopisać ze nie chodzą też do pracy ani do kościoła.Proponuje wrócić do walking dead bo tam podobno coś się dzieje.Na ten film jesteś za głupi albo zbyt młody.

ocenił(a) film na 3
DarkFieldsOfPain

Wow i za młody i za głupi a Ty jestes dorosly i bardzo madry super:D a walking dead to rzeczywiscie dobre prownanie obie produkcje mega szmiry.

misgumis

Dorosły tak jestem ale czy mądry -raczej nie,lub tylko w paru aspektach.Ja nigdzie nie napisałem że WD jest szmirą -Ty po prostu jakoś nie rozumiesz ani filmu "Droga" ani przereklamowanego choć w miare dobrego "Walking Dead".Efekty psychologiczne ,nie wizualne.Może kiedyś to zrozumiesz.A filmu bronie bo po pierwszym seansie został mi w pamięcia do Ciebie nic nie mam,Zdrowia życzę.

ocenił(a) film na 9
DarkFieldsOfPain

sorry, źle podpięłam.

ocenił(a) film na 9
misgumis

jak to nic się nie dzieje? cały film się dzieje. Walka o przetrwanie w świecie na który patrzeć ciężko a co dopiero żyć. I mega potworny strach towarzyszący każdego dnia. Stres, adrenalina i niemoc człowieka, który pośród tych zgliszczy toczy walkę o człowieczeństwo i rozdarty między rozsądkiem a sercem, probuje ratować to, co mu zostało najdroższego - swoje dziecko - ze świata, który pamięta, ale o którym chciałby zapomnieć, bo wspomnienia są bardziej bolesne od rzeczywistości. Nie czujesz tego? Zazdroszczę.

ocenił(a) film na 3
kassis

A Ty napewno czujesz bo pewnie kilka razy sie znalazles w takiej sytuacji ciekawe!!!!!

ocenił(a) film na 9
misgumis

wyobraźnia i empatia wystarczą. Sorki, że używam takich trudnych słów.

ocenił(a) film na 8
kassis

Ja też bym wolała tego nie czuć. A czuję i to bardzo intensywnie. Film głęboko zapada w pamięć, a może w duszę...podobno mamy coś takiego... Z filmu wynika, że wystarczy zmienić dekoracje i nasza dusza gubi się na pierwszym skrzyżowaniu.

ocenił(a) film na 9
beakly

może gubi a może zawsze była zgubiona. Nawet wśród najpiękniejszych dekoracji żyją ludzie, którzy nie mają sumienia i zasad moralnych. Ekstremalne sytuacje tylko uwypuklają te cechy.

ocenił(a) film na 9
misgumis

obejrzyj 4 pacernych-tam się dopiero dużo dzieje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones